"אנחנו בברזיל 3 ימים, למה זה קרה עכשיו?"

מסי מחה על הדשא. מאמן ארגנטינה, סקלוני: "רגע עצוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

שערוריה, סקנדל, ביזיון. בחרו אתם את הסופרלטיב שיתאר בצורה הכי מדויקת את מה שקרה במשחק בין שתיים מהנבחרות הכי אהודות בעולם. המשחק בין ברזיל לארגנטינה פוצץ הערב (ראשון) בדקות הראשונות לאחר שאנשי משרד הבריאות הברזילאי דרשו להוריד מהדשא 4 משחקני ארגנטינה בטענה שהפרו בידוד.

הבקשה של אנשי משרד הבריאות להוריד את הקבוצות מהדשא יצרה סערה בחדרי ההלבשה ועל כר הדשא לעיני המצלמות, כזאת שלא רואים בכל יום. כעת, הכדור עובר לוועדת המשמעת של פיפ"א שתכריע מה יעלה בגורל המשחק.

מי שלקח פיקוד מתוך שחקני ארגנטינה הוא כמובן הקפטן ליאו מסי. הפרעוש חזר לכר הדשא תוך שהוא לובש אפודת צלם (סיפור אמיתי) ושוחח עם אנשי משרד הבריאות ושחקני נבחרת ברזיל. "אנחנו כבר 3 ימים בברזיל, איך ייתכן שכל הסיפור הזה קורה רק עכשיו על הדשא ולא לפני כן?".

בלאגן בברזיל (getty)
בלאגן בברזיל (getty)
על פי דיווחים בארגנטינה, מסי אף הגדיל וטען שבמתכונת הנוכחית האלביסלטה לא יחזרו לכר הדשא ומבחינתם המשחק לא יחודש. וכך היה.

בהמשך, כשהכל קצת נרגע, מאמן ארגנטינה ליאונל סקאלוני אמר לכלי התקשורת: "זה רגע עצוב. לא מאשים אף אחד, זה לא הזמן. זו הייתה צריכה להיות חגיגה לכולם, היינו צריכים ליהנות, אבל זה נגמר ככה. אני מקווה שאנשים בארגנטינה יבינו שאני צריך להגן על השחקנים שלי. באף שלב לא אמרו לנו שאי אפשר לשחק".