ליאו מסי כבש, 1:1 בין ארגנטינה לצ'ילה

אלכסיס קבע חלוקת נקודות במוקדמות המונדיאל. 0:3 לקולומביה מול פרו, אורוגוואי סיימה ב-0:0 בבית מול פרגוואי. 1:3 לבוליבה על ונצואלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

אחרי הפסקה של כשבעה חודשים, מוקדמות המונדיאל בדרום אמריקה שבו אלינו על הלילה (בין חמישי לשישי) עם שלושה מפגשים מסקרנים. במשחק המוקדם בוליביה רשמה 1:3 על ונצואלה ולאחר מכן אורוגוואי ופרגוואי נשארו צמודות זו לזו עם 0:0 במונטבידאו. ליאו מסי וארגנטינה נפרדו ב-1:1 בבית מול צ'ילה, ובמפגש האחרון קולומביה דרסה 0:3 את פרו.

ארגנטינה - צ'ילה 1:1
האלביסלסטה קיוו להעפיל למקום הראשון בבית על חשבון ברזיל, לפחות באופן זמני, ולכן העלו הרכב חזק למדי, אך זה לא הספיק מול חבורת הלוחמים של צ'ילה. אמנם, ארגנטינה הייתה עדיפה ועלתה ליתרון בדקה ה-23 בזכות פנדל מושלם של מסי, אך יתר חבריו הרבו להחמיץ ואלכסיס סאנצ'ס קבע חלוקת נקודות בדקה ה-63. המשימה הבאה של ארגנטינה: קולומביה בחוץ ביום רביעי.

פרו - קולומביה 3:0
אחרי שני הפסדים רצופים קולומביה התאוששה עם הצגה מול פרו בחוץ, שהעלה אותה למקום השישי במוקדמות. ירי מינה החל את החגיגה בדקה ה-40 עם נגיחה מצוינת, ומתאוס אוריבה מפורטו הכפיל תשע דקות אחר כך גם בראשו. לואיס דיאס סגר את הסיפור בדקה ה-55 עם בעיטה מדויקת מחוץ לרחבה.

אורוגוואי - פרגוואי 0:0
אוסקר טבארס נאלץ להסתדר עם הרכב השני שלא הספיק מול האורחת שלא ויתרה. ללא אדינסון קבאני ולואיס סוארס אורוגוואי לא הייתה מספיק תכליתית, וכתוצאה מכך נשארה צמודה לפרגוואי, שסגרה תיקו שלישי ברצף.