רגב לנשיא ארגנטינה: הגיעו לשחק בארץ לפני המונדיאל

ליונל מסי וחבריו עשויים להגיע לישראל במאי ולהיות חלק מחגיגות יום העצמאות ה-70 של המדינה. במשרד הספורט אישרו את הפנייה. בהתאחדות לכדורגל לא עודכנו בנושא

תגיות: נבחרת ישראל

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי שהבטיחה את המקום במונדיאל, נבחרת ארגנטינה מחכה להגרלת הבתים ב-1 בדצמבר על מנת לקבוע את משחקי הידידות האחרונים לפני היציאה לרוסיה, כאשר אחד היעדים עשוי להיות ישראל. זאת לאחר ששרת התרבות והספורט, מירי רגב, פנתה לנשיא ארגנטינה, מאוריסיו מאקרי, במטרה שהאלביסלסטה יגיעו במאי ויקיימו משחק ידידות מול ישראל במסגרת חגיגות ה-70 למדינה.

ארגנטינה תחל את ההכנות שלה למונדיאל בברצלונה, המגרש הביתי של ליונל מסי וחאבייר מסצ'ראנו ומשם היא תמשיך ל-2-3 משחקי ידידות שיהוו הכנה אחרונה לקראת היציאה לרוסיה לגביע העולמי.

כזכור, האפשרות של משחק ידידות מול ישראל עלתה עוד לפני כן, אבל הארגנטינאים קבעו משחקי ידידות מול רוסיה (0:1 משער של אגוארו) ומול ניגריה (מחר) בסופו של דבר בחודש נובמבר. אם אכן יגיעו האלביסלסטה לארץ, זו תהיה הפעם הראשונה שליונל מסי יערוך משחק בישראל. בעבר ביקר הפרעוש עם ברצלונה, אך ערך אימון ראווה בלבד.

בתקשורת הארגנטינאית ציינו כי לפני המונדיאל ב-1986 הגיע הנבחרת למשחק הכנה מול ישראל, ניצחה 2:7 ובסופו של דבר הניפה את הגביע ולפני המונדיאל ב-1990 הגיעה שוב, ניצחה 1:2 ונעצרה רק בגמר על ידי גרמניה. בכל מקרה, בהתאחדות הישראלית, יש לציין, עדיין לא עודכנו בנושא, כאשר עדיין לא ברור מי יהיה מאמן הנבחרות בחודש מאי.

יכינו את מסי למונדיאל? (אלן שיבר)
יכינו את מסי למונדיאל? (אלן שיבר)
מסי בישראל. בקרוב יעשה ביקור נוסף?
מסי בישראל. בקרוב יעשה ביקור נוסף?