סמפאולי: "מסי יהיה השחקן הטוב ביותר בעולם עד שיפרוש"

מאמן ארגנטינה אחרי הבכורה ב-0:1 על ברזיל: "יש הבדל גדול בין ליאו לבין השאר". גבריאל ז'סוס נפצע והוא בספק לאוסטרליה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
הכי טוב? מסי (Getty)
הכי טוב? מסי (Getty)
תחילת כתבה

בנבחרת ארגנטינה יכולים להיות מרוצים. אמנם מדובר רק במשחק אחד, אבל הבכורה של חורחה סמפאולי עברה היום בהצלחה - לפחות מבחינת התוצאה - עם 0:1 על ברזיל באוסטרליה. האלביסלסטה הרשימה בחלק מהמחצית הראשונה, נחלשה בשנייה, אבל בכל זאת ניצחה את היריבה המושבעת במשחק הכנה לקראת המשך מוקדמות המונדיאל.

במסיבת העיתונאים שאחרי המשחק, עיתונאי ברזילאי הזכיר לסמפאולי את מה שאמר בעבר על מסי: "להשוות אותו לשאר השחקנים זה כמו להשוות את באטמן לשוטרים טובים". המאמן הגיב בחיוך ושוב החמיא למספר 10: "יש הבדל גדול בין ליאו לשאר, הוא יהיה השחקן הטוב ביותר בעולם עד היום האחרון שבו הוא ישחק".

סמפאולי דיבר גם על המשחק עצמו והודה שיש דברים שטעונים שיפור: "שיחקנו כדי לנצח. לא שלטנו במשחק, אבל גם לא סבלנו יותר מדי. זו תהיה הגזמה לומר שכל מה שראינו על המגרש היה מתוכנן, יש עדיין דברים שחסרים במשחק שלנו. אנחנו צריכים עוד זמן כדי להטמיע את הרעיונות שלי על הדשא".

סמפאולי גם אישר שמסי שוחרר ממשחק הידידות הבא - מול סינגפור - בגלל שהוא מתחתן, כמו גם ניקולאס אוטאמנדי. לאחר מכן התברר שגם גונסאלו היגוואין לא ישחק. מאמן ארגנטינה גם אמר שהעדיף לא לסכן את מאורו איקארדי שסוחב פציעה, והוא עשוי לקבל הזדמנות מול סינגפור.

באטמן של הכדורגל? מסי בפעולה (Getty)
באטמן של הכדורגל? מסי בפעולה (Getty)
סמפאולי הנחיל לטיטה הפסד ראשון כמאמן ברזיל (Getty)
סמפאולי הנחיל לטיטה הפסד ראשון כמאמן ברזיל (Getty)

מנגד, ברזיל ספגה הפסדה ראשון מאז מונה טיטה למאמן, אבל מה שמדאיג את הסלסאו יותר זו הפציעה של גבריאל ז'סוס. החלוץ נפגע דווקא על ידי חברו למנצ'סטר סיטי, אוטאמנדי, שפגע בפניו של החלוץ. הוא פונה מהדשא על אלונקה והוא בספק למשחק הבא מול אוסטרליה ביום שלישי.

ומה יגיד פפ? אוטאמנדי פצע את גבריאל ז'סוס (Getty)
ומה יגיד פפ? אוטאמנדי פצע את גבריאל ז'סוס (Getty)