דיווח: סמפאולי ימונה למאמן ארגנטינה עד 2022

מאמן סביליה יקבל את התפקיד באופן סופי אחרי שהליגה תסתיים

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
זה מתקרב. סמפאולי (Getty)
זה מתקרב. סמפאולי (Getty)
תחילת כתבה

נראה שמינויו של חורחה סמפאולי למאמן ארגנטינה זו רק שאלה של זמן. המאמן קרוב מתמיד להתמנות למחליפו של אדגרדו באוסה והוא יקבל את החוזה שרצה - עד מונדיאל 2022. אחרי שכבר נתן אור ירוק להתאחדות הארגנטינאית, הוא אמור להתמנות רשמית בסיום העונה של סביליה, כך דווח בתקשורת המקומית.

האנדלוסים לא רוצים לראות את סמפאולי עוזב ואף הגדירו את המהלך המתקרב בתור "חוסר כבוד", אבל בהתאחדות הארגנטינאית כבר הבהירו לסביליה שהוא עומד להפוך למאמן הבא של הנבחרת. סגן נשיא ההתאחדות, דניאל אנחליקי, סיפר ששוחח עם נשיא סביליה, חוסה קסטרו: "אמרתי לו שסמפאולי הוא המועמד המוביל שלנו ואנחנו רוצים לעשות את זה בצורה מכובדת כי הם עשו מאמץ גדול כדי למנות אותו".

אנחליקי הוסיף: "זה קרוב, אבל עכשיו סמפאולי צריך לעשות את המיטב עבור סביליה. אני בקשר טוב עם הנשיא (קסטרו) ואני יכול להבין אותו, לסביליה יש מטרות וסמפאולי צריך לסיים את העונה בצורה הטבוה ביותר שאפשר". יש לציין שהליגה הספרדית מסתיימת ב-21 במאי והמשחק הבא של נבחרת ארגנטינה - מול ברזיל באוסטרליה - הוא ב-9 ביוני.

במקביל לנושא מינוי המאמן, בנבחרת ארגנטינה מתרכזים גם בנושא העונש של ליאו מסי, שמושעה מ-3 המשחקים הבאים במוקדמות המונדיאל. אנחליקי סיפר שקלאודיו טאפיה (נשיא ההתאחדות) יגיע לאירופה כדי לשוחח עם מסי והכוונה היא לפנות לפיפ"א בבקשה להקל בעונש. "אנחנו לא מבקשים לבטל את ההשעיה, אלא רק להפחית את כמות המשחקים שמהם מסי מושעה", הוא אמר.

קודם הליגה ואז הנבחרת. סמפאולי (Getty)
קודם הליגה ואז הנבחרת. סמפאולי (Getty)
העונש יופחת? מסי (Getty)
העונש יופחת? מסי (Getty)