"באוסה ימשיך לאמן, לא דיברנו עם סמפאולי"

יו"ר ההתאחדות הארגנטינאית קלאודיו טאפיה גיבה את מאמן הנבחרת בראיון לטלוויזיה "יש לו את הכוחות לעמוד בזה, נשב ונראה איך מתקדמים הלאה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
הצהרה מרגיעה. באוסה (Getty)
הצהרה מרגיעה. באוסה (Getty)
תחילת כתבה

סערה גדולה מתחוללת בתקופה האחרונה סביב ענף הספורט הפופולארי והאהוב בארגנטינה, כדורגל. אחרי הפסד 2:0 של הנבחרת בבוליביה,הסתבכות נוספת במוקדמות מונדיאל 2018, והרחקתו של הכוכב ליאו מסי מארבעה משחקים, מעמדו של המאמן אדגרדו באוסה החל להתערר והביקורות הנוקבות כלפי האלביסלסטה נשמעות בכל גופי התקשורת השונים.

הערב (שני), סיפק יו"ר ההתאחדות לכדורגל של ארגנטינה קלאודיו טאפיה הודעת הרגעה בנוגע למעמדו של המאמן ולשמועות על צירוף אפשרי של מאמן סביליה חורחה סמפאולי: "באוסה הוא המאמן של ארגנטינה, אף אחד לא דיבר עם סמפאולי".

"אשוחח עם באוסה בהמשך השבוע, אך אני משוכנע שיש לו את הרצון והכוחות להמשיך", הוסיף טאפיה בראיון לטלוויזיה המקומי וגיבה את המאמן הנוכחי: "הוא חתום על חוזה ואני מכבד אותו, לנבחרת יש עדיין סיכויים טובים להעפיל לרוסיה 2018".

אחרי 14 מחזורים מתוך 20 במוקדמות דרום אמריקה למונדיאל 2018, ארגנטינה נמצאת במקום החמישי שמוביל למפגש פלייאוף מול ניו זילנד. עם זאת, האלביסלסטה רחוקים רק נקודה מצ'ילה ומאורוגוואי ושתי נקודות מקולומביה שבמקום השני.

"נשב ונראה איך ממשיכים". טאפיה (Getty)
"נשב ונראה איך ממשיכים". טאפיה (Getty)