מסי: דיברתי אל האוויר. לא קיללתי את הקוון

הכוכב הארגנטיני מכחיש את הטענות. סמפאולי חטף ביקורת מבילארדו

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

נבחרת ארגנטינה בצרות. אחרי ההפסד 2:0 לבוליביה, האלביסלסטה תאלץ להסתדר ללא ליאו מסי גם ב-3 המשחקים הקרובים במוקדמות המונדיאל בעקבות העונש שספג מפיפ"א על הקללות לעבר הקוון מול צ'ילה. כרגע הנבחרת של אדגרדו באוסה רק במקום החמישי שמוביל לפלייאוף, במחזור הבא היא תתארח אצל אורוגוואי והמאמן סופג לא מעט ביקורות בתקופה האחרונה.

הערב דווח כי בהודעה ששיחררה ההתאחדות לכדורגל הארגנטינית, ונשלחה גם לפיפ"א, נכתב כי ליאו מסי הצהיר שהוא לא קילל את הקוון, אלא "זרק את הקללות לאוויר". כזכור, כוכב נבחרת ארגנטינה הורחק על ידי פיפ"א מ-4 משחקים בפועל ובמדינה יערערו על ההחלטה.

הכרטיס למונדיאל רחוק מלהיות מובטח עבור ארגנטינה, בעיקר בעקבות העונש של מסי, שבלעדיו היא מתקשה במיוחד לאורך הקמפיין. עתידו של באוסה לא מובטח ומי שסומן בעבר כמועמד אפשרי להדריך את הנבחרת הוא חורחה סמפאולי, אך קרלוס בילארדו, המאמן האחרון שהוביל את האלביסלסטה לזכייה במונדיאל, לא ממש מתלהב, בלשון המעטה.

המאמן האחרון שזכה עם ארגנטינה במונדיאל. בילארדו לצד מראדונה (Getty)
המאמן האחרון שזכה עם ארגנטינה במונדיאל. בילארדו לצד מראדונה (Getty)

בילארדו שזכה עם ארגנטינה בגביע העולם ב-1986, ביקר את סמפאולי: "הוא לא טוב - לא כמאמן ולא בתור אדם. בכל מקום שהוא היה זה היה אסון ורצו לפטר אותו. יש 10 מאמנים ארגנטינאים טובים יותר ממנו". ומה יקרה אם בכל זאת סמפאולי יאמן את ארגנטינה? "אם זה יקרה, אני אקח סירה ואעבור לאורוגוואי".

על באוסה אמר בילארדו: "אני לא אומר לו שהוא צריך לשתף שחקן זה או אחר כי לא אהבתי שעשו את זה לי. הוא יודע שאם ינצח אז הוא ימשיך בתפקיד ואם לא אז ייאלץ לעזוב".