מרסלו על טיטה: חייבים לו הרבה, הוא שינה הכל

ברזיל הראשונה להבטיח מקום במונדיאל 2018, המאמן: "תודה, אלוהים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
טיטה. האיש שיוביל את ברזיל לזכייה במונדיאל? (Getty)
טיטה. האיש שיוביל את ברזיל לזכייה במונדיאל? (Getty)
תחילת כתבה

לפני פחות משנה, בברזיל עוד ניתחו את המשבר בו נמצא הכדורגל המקומי, בעוד הסלסאו התייצבה במקום השישי במוקדמות הגביע העולמי עם תשע נקודות בלבד משישה משחקים. מאז, דונגה פוטר, טיטה מונה והנבחרת יצאה לריצה של שמונה ניצחונות משמונה משחקים כדי להיות הראשונה להבטיח את המקום במונדיאל 2018 ולהמשיך את רצף המונדיאלים.

לפנות בוקר הגיע הניצחון השמיני, 0:3 על פראגוואי, אחרי עוד הצגה של ניימאר, והמאמן זכה לתשבוחות משחקניו על המהפך שהביא. "הוא שינה כמעט הכל, אנחנו חייבים לו הרבה", ציין מרסלו, שכבש את אחד השערים, "רואים את האווירה סביב הנבחרת, כמה השחקנים נותנים. כולם עובדים חזק באימונים ונותנים את כל מה שיש להם".

"תודה רבה, אלוהים", אמר טיטה שנייה אחרי שקיבל את הבשורה שנבחרתו תהיה בין ה-32 ברוסיה, "עכשיו אני הולך לשתות קפירינייה בגודל כזה", הוסיף כשהוא פותח את ידיו לרווחה.  הקפטן, ניימאר, גם כן ציין לטובה את ההשפעה של המאמן: "טיטה הוא בחור נהדר, הוא נותן לנו הרבה בטחון. כל ברזיל צריכה להודות לו".

הכוכב שוב זכה לטיפול מיוחד של ההגנה היריבה, אבל הוא כבר התרגל לזה: "כבר לא אכפת לי מזה. הם יכולים לעשות עליי כמה עבירות שהם רוצים. זו הדרך היחידה שהם יכולים לעצור אותי". פאוליניו, שאחרי השלושער מול אורוגוואי, כבש גם מול פראשוואי, הוסיף: "אנחנו רק בהתחלה. היריבות שלנו צריכות להיזהר כי ברזיל מגיעה מוכנה".