עונש כבד: ליאו מסי הורחק מ-4 משחקים במוקדמות

כוכב ארגנטינה, שקילל את הקוון מול צ'ילה, גם ספג קנס כספי

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
ישלם את המחיר. מסי והקוון (Getty)
ישלם את המחיר. מסי והקוון (Getty)
תחילת כתבה

עונש כבד וחמור לליאו מסי. כוכב נבחרת ארגנטינה, שקילל את הקוון במהלך ה-0:1 על צ'ילה בסוף השבוע שעבר, הורחק על ידי ועדת המשמעת ל-4 משחקים ממוקדמות המונדיאל. הוא החמיץ את המשחק הערב (חמישי) מול בוליביה, ובנוסף לא ישחק במפגשים החשובים מול אורוגוואי, ונצואלה ופרו. כמו כן, ספג קנס של 9,000 יורו.

כאמור, מסי היה נסער מאוד במהלך ה-0:1 על צ'ילה, וקילל את הקוון מרסלו ואנגסה כשהוא מנפנף בידיו ומפגין זילזול בהחלטה שלו שלא להעניק לו עבירה. לאחר המשחק מסי שהיה נסער וסירב ללחוץ לו יד. התקרית לא נכללה לדו"ח השיפוט, אך הוכנסה בדיעבד והוגשה לקונמבול (התאחדות הכדורגל של דרום אמריקה). ועדת המשמעת דנה באירוע במהלך הצהריים ופיפ"א הודיעה רשמית כי הוא מושעה מארבעה משחקים.

הארגנטינאים הודיעו כי יערערו על העונש. חורחה מיאדוסקי, מזכיר ההתאחדות הארגנטינאית, הגיב: "מסי מאוכזב וחש חסר אונים ומופתע. אנחנו כועסים, מכיוון שהוא כבר נסע עם הקבוצה וצריך היה לשחק מול בוליביה".

מדובר כאמור במכה קשה עבור ארגנטינה שפיתחה תלות בלתי נסבלת בפרעוש. הנבחרת ניצחה רק משחק אחד ולא ניצחה בשישה משבעה משחקים בלעדיו במוקדמות המונדיאל. לעומת זאת, איתו ניצחה ארגנטינה בחמישה משישה משחקים.

ארגנטינה הגיעה ללה פאס אמנם אחרי ניצחון, אבל במשחק בו היא הציגה יכולת בינונית, שהובילה לביקורות כלפי באוסה.

מתקשה בלעדיו. ארגנטינה (getty)
מתקשה בלעדיו. ארגנטינה (getty)