לפני קולומביה: מסי חש סחרחורת במהלך טיסה

כוכב נבחרת ארגנטינה נזקק לטיפול רפואי, אבל לא יחמיץ את המשחק

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
דפיקות לב בארגנטינה. מסי (Getty)
דפיקות לב בארגנטינה. מסי (Getty)
תחילת כתבה

אם לא די במצבה העגום של נבחרת ארגנטינה והתסבוכת במוקדמות המונדיאל, הערב (שני) ליאו מסי גרם לדפיקות לב מואצות בקרב האלביסלסטה. הכוכב חש סחרחורת ונזקק לטיפול רפואי במהלך הטיסה מבואנוס איירס לסן חואן, שם תארח ארגנטינה את קולומביה בלילה שבין שלישי לרביעי ב-01:30.

מסי הוא לא השחקן היחיד בנבחרת ארגנטינה שסבל מסחרחורת אחרי שהמטוס נקלע למערבולת עקב רוחות עזות, אבל זה לא ימנע ממנו ליטול חלק במפגש עם קולומביה. האלביסלסטה חייבת לנצח כדי לשפר את מצבם במוקדמות אחרי שהפסידו בשני המשחקים האחרונים שלהם, כולל 3:0 מוחץ לברזיל.

למעשה, ארגנטינה לא ניצחה מאז תחילת חודש ספטמבר, אז גברה 0:1 על אורוגוואי משער של מסי. בהמשך האלביסלסטה קרסה בהיעדרו של מספר 10, אבל גם איתו, הנבחרת של אדגרדו באוסה נראתה רע מול ברזיל והובסה. בשלב זה היא אפילו לא נמצאת באחד מהמקומות שמובילים לגביע העולם. מסי וחבריו נמצאים כרגע במקום השישי עם 16 נקודות, אחת פחות מאשר לצ'ילה שממוקמת מעליה.

בינתיים, שוער נבחרת קולומביה, דויד אוספינה, דיבר על מסי: "אין דרך לעצור אותו. אנחנו מכירים אותו ויודעים מה החשיבות שלו עבור ארגנטינה. ננסה לשחק את המשחק שלנו וצריך לזכור שאנחנו משחקים מול נבחרת ארגנטינה ולא רק מול מסי. הוא מוקף בשחקנים ברמה גבוהה ונצטרך להיזהר מכולם".

המטוס נקלע למערבולת (Getty)
המטוס נקלע למערבולת (Getty)
ארגנטינה חייבת לנצח (Getty)
ארגנטינה חייבת לנצח (Getty)