אגוארו לא ב-11, קוטיניו ופירמינו בחוד של ברזיל

היגוואין יפתח בהרכב של ארגטינה, הסלסאו רוצים ניצחון 5 ברציפות במוק'

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
יאבד את המקום ב-11. אגוארו (Getty)
יאבד את המקום ב-11. אגוארו (Getty)
תחילת כתבה

הכל ערוך ומוכן לקראת המשחק הגדול. הלילה (בין חמישי לשישי) יעלו לכר הדשא בבלו הוריזונטה שתי הנבחרות הפופולאריות ביותר באמריקה הלטינית לקרב הגדול בין מוליכת הבית ברזיל לארגנטינה, במסגרת מוקדמות מונדיאל 2018. השינוי המשמעותי ביותר שייך לתכולים-לבנים, כשמאמנם אדגרדו באוסה החליט להוציא מההרכב את קון אגוארו.

הסלסאו נמצאים בכושר מצוין. מאז מונה טיטה למאמן ברזיל, חניכיו חגגו זכייה בטורניר האולימפי עם המאמן רוג'ריו מיקלה וניצחו בכל ארבעת המשחקים שלהם עם טיטה בשלב המוקדמות. בנוסף, הצהובים הבקיעו 12 שערים וספגו רק שער אחד בלבד בארבעת משחקי המוקדמות תחת הדרכתו של טיטה.

דני אלבס יערוך מחווה לקרלוס אלברטו האגדי, שהלך לעולמו, וישחק עם הספרה 4 על גבו. בצד המקצועי, לואיס פליפה אמור לפתוח בעמדת המגן השמאלי על חשבונו של מרסלו. רוברט פירמינו ופיליפ קוטיניו יפתחו בחלק הקדמי לצידו של ניימאר.

ינסה להפתיע את ברזיל החזקה. היגוואין (Getty)
ינסה להפתיע את ברזיל החזקה. היגוואין (Getty)
בעוד אצל הסלסאו הרוחות רגועות, לאדגרדו באוסה וחניכיו יש הרבה סיבות לדאגה. אחרי מחצית הדרך במוקדמות, ארגנטינה ממוקמת שישית בבית במרחק נקודה מהמקום הרביעי שמוביל למונדיאל.

השינוי המפתיע של באוסה הוא הוצאתו של קון אגוארו מההרכב, כשגונסאלו היגוואין יפתח על חשבונו. שני שחקני מנצ'סטר סיטי ניקולאס אוטמנדי ופאבלו סבאלטה יפתחו בחוליית ההגנה יחד עם בלם אברטון רמירו פונס מורי. ליונל מסי ואנחל די מריה יאיישו את עמדות הקיצון בהתקפה.

הרכב ארגנטינה: סרחיו רומרו; פאבלו סבאלטה, ניקולאס אוטמנדי, רמירו פונס מורי, עמנואל מאס; חאבייר מסצ'ראנו, לוקאס ביגליה, אנסו פרס; ליונל מסי, אנחל די מריה, גונסאלו היגוואין

הרכב ברזיל (משוער): אליסון; פיליפה לואיס, מירנדה, מרקיניוס, דני אלבס; פאוליניו, פרננדיניו, רנאטו אוגוסטו; ניימאר, פליפה קוטיניו, רוברטו פירמינו

יחליף ספרה כמחווה לקרלוס אלברטו. אלבס (Getty)
יחליף ספרה כמחווה לקרלוס אלברטו. אלבס (Getty)