העם יסלח? איקרדי עשוי לחזור לסגל ארגנטינה

באוסה הסביר: "ענייניו האישיים הם שוליים, רק היכולת באינטר קובעת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אם אתם לא ממש מעורבים בפרטים, אפשר לתקצר זאת כך: מאורו איקרדי הוא אחד האנשים הפחות אהובים בארגנטינה. הוא אחד הסקוררים הטובים באירופה ומככב במדי אינטר, אך זה לא ממש משנה לעם ארגנטיני, שלא מוכן לשכוח ולסלוח לו על הפרשה המתוקשרת עם מקסי לופס, חלוץ טורינו כיום.

איקרדי ולופס היו חברים טובים, עד שוונדה, אשתו של חלוץ אינטר כיום (שגם הפכה לסוכנת שלו), נטשה את שחקנה של טורינו עבור חברו. וונדה וילדיה המשותפים עם מקסי חיים כיום עם מאורו, כשלשניים יש גם ילד משותף. "מבחינתי, איקרדי מת", אמר דייגו מראדונה בנושא ולמעשה היווה את התחושות של ארגנטינאים רבים, "הוא יכול להיות שליט העולם ומבחינתי הוא עדיין יהיה לא קיים. אני אוהד של מקסי. הוא נתן לו בית, נתן לו אוכל וככה הוא גמל לו? לא עושים דברים כאלה".

מול ב"ש הוא לא עזר לאינטר. איקרדי (gettyimages)
מול ב"ש הוא לא עזר לאינטר. איקרדי (gettyimages)

איקרדי ערך הופעה אחת בלבד בארגנטינה הבוגרת, ב-2013, לפני התפוצצות הפרשה. מאז, לא זומן לסגל, כשהרומן המתוקשר תרם לכך לא מעט. עם זאת, עושה רושם שיש מי שישנה זאת בקרוב: אדגרדו באוסה הודיע כי קיים סיכוי טוב שכוכב אינטר יקבל זימון לנבחרת, לקראת שני המשחקים הקרובים במוקדמות המונדיאל מול פרו (7 באוקטובר) ופרגוואי (12 באוקטובר).

"איקרדי מסוכן וכובש בקלות. הוא קפטן אינטר בגיל 23 וזה מוכיח כמה חזק האופי שלו. בוודאי שהוא עשוי לקבל זימון", הודיע מאמן ארגנטינה, "הוא נמצא ברשימה הראשונית שלי. המזל וחוסר המזל שלי הוא שיש לי 4-5 שחקנים מצוינים בעמדה שלו. זה נכון שסרחיו אגוארו וגונסאלו היגוואין לא זומנו בפעם האחרונה, אבל זה בגלל שרציתי לתת הזדמנות לפבלו פראטו ולוקאס אלאריו".

ללא איקרדי, אגוארו, היגוואין ובלי ליאו מסי, שהיה פצוע, ארגנטינה סיימה ב-2:2 מול ונצואלה במשחק האחרון במוקדמות המונדיאל, כשלפני כן, גברה 0:1 על אורוגוואי. למרות זאת, כרגע הנבחרת של לואיס סוארס היא זאת שמוליכה את הבית בדרום אמריקה, כשברזיל תפסה את המקום השני וסגנית אלופת העולם צנחה לשלישי.

"צריך לשאול את טאטה מרטינו למה איקרדי לא זומן לסגל מ-2013", פתח באוסה במתקפה על קודמו בתפקיד, "בכל פעם שהעלו שמות של שחקנים שראויים לזימון לנבחרת, שמו של מאורו תמיד עלה". על הפרשה המתוקשרת סביב חלוץ אינטר אמר: "רק ההיבט של הכדורגל צריך לקבוע, לא אם אוהבים אותו או לא. אם הוא יקבל זימון, הוא יתאים את עצמו לנבחרת. צריך לשפוט את איקרדי רק לפי איך שהוא משחק באינטר". קפטן הנראזורי פתח את 2016/17 עם 4 שערי ליגה.

"רק היכולת שלו צריכה לקבוע" (gettyimages)
"רק היכולת שלו צריכה לקבוע" (gettyimages)
באוסה. הכדורגל חשוב יותר מרכילות (gettyimages)
באוסה. הכדורגל חשוב יותר מרכילות (gettyimages)
מעבר לתגובות