ליאו מסי: לא רימיתי אף אחד בהודעת הפרישה

כוכב ארגנטינה סידר 0:1 על אורוגוואי. טבארס: "אפשר רק להעריץ אותו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
מסי. סובל מכאבים במפשעה (Getty)
מסי. סובל מכאבים במפשעה (Getty)
תחילת כתבה

לא ברור אם זו הפעם הראשונה שזה קורה, אבל ליונל מסי שוב הצליח לעשות משהו מיוחד כשהתקאמבק לנבחרת ארגנטינה, למרות שלא פספס אף משחק רשמי שלה. הפרעוש, שחזר בו מהודעת הפרישה כבר הרגיל אותנו לשערי ניצחון, כמו זה לפנות בוקר (בין חמישי לשישי) ב-0:1 על אורוגוואי וכנראה הוא חיפש איך הוא יכול לחדש.

"אני אסיר תודה לחזור לנברת ארגנטינה", אמר מסי לאחר הניצחון החשוב במסגרת מוקדמות המונדיאל, "לא רימיתי אף אחד כשפרשתי, כך הרגשתי באותו זמן. הייתי מאוד מאוכזב, אבל לאחר מכן חשבתי לעומק על הנושא והחלטתי לחזור. הייתה לי שיחה עם המאמן (באוזה) וגם האוהדים עזרו להחלטה".

למרות שהשלים 90 דקות מול אורוגוואי, לא ברור אם מסי ישחק גם מול ונצואלה בלילה בין שלישי לרביעי בשל פציעה. "אני לא יודע אם אני אוכל לשחק", הוא אמר, "יש לי כאבים במפשעה, אבל רציתי להיות פה אחרי כל מה שקרה".

בלתי ניתן להחלפה (Getty)
בלתי ניתן להחלפה (Getty)

גם המאמן החדש של ארגנטינה, אדגרדו באוסה, מודאג: "ב-48 השעות הקרובות נדע לגבי מצבו, אבל לא נסכן אותו. מלבד דיבאלה, אם מסי כשיר אני לא אשנה את ההרכב". על המשחק עצמו אחר: "שלטנו עד ההרחקה ולאחר מכן היינו צריכים לשחק יותר על מתפרצות. זה ניצחון נגד יריבה לא פשוטה בכלל".

את הפנינים בסיום סיפק דווקא המאמן היחיד, אוסקר טבארס, שהבין מול מה הוא התמודד: "כל ההתקפות של ארגנטינה עברו דרך מסי. קשה לתאר אותו, אפשר רק לצפות, להתמוגג ולהעריץ את מה שהוא עושה. ארגנטינה היא הנבחרת הטובה ביותר בעולם ויש להם את מסי שהוא רמה מעל כולם".

"קשה לתאר את מסי". טבארס (Getty)
"קשה לתאר את מסי". טבארס (Getty)
מעבר לתגובות