לואיס סוארס: "התערבתי עם ניימאר על המבורגר"

החלוץ האורוגוואי יפגוש את חברו לבארסה במוקדמות המונדיאל. על הקאמבק לנבחרת מול ברזיל: "אף אחד לא ישנה את המשחק שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
מי יקבל המבורגר? ניימאר וסוארס (Getty)
מי יקבל המבורגר? ניימאר וסוארס (Getty)
תחילת כתבה

בחודש אוקטובר, אחרי שלואיס סוארס כבש שלושער וברצלונה ניצחה 1:3 את אייבאר, שחקני אלופת אירופה חתמו על הכדור שלקח האורוגוואי. ניימאר בחר להתבדח וכתב אז: "כל הכבוד, שמן, אתה חייב לי המבורגר". בלילה שבין שישי לשבת השניים ישחקו אחד מול השני כשנבחרות ברזיל ואורוגוואי ייפגשו במוקדמות המונדיאל והמנצח, אם יהיה כזה, יקבל יותר מ-3 נקודות.

"יש לי התערבות עם ניימאר, המנצח יקבל המבורגר", סיפר סוארס, "הוא חבר טוב לקבוצה ואנחנו תמיד מתבדחים בברצלונה. מי שינצח יהנה מזה ומי שיפסיד ישמע על כך מהשני. אנחנו חברים ומנסים לתת הכל עבור בארסה והנבחרות שלנו. הוא מכיר אותי טוב מאוד, אבל גם אני מכיר אותו".

עבור סוארס זה יהיה הקאמבק לנבחרת. זה המשחק הרשמי הראשון שלו עם אורוגוואי מזה כמעט שנתיים אחרי שסיים לרצות עונש הרחקה מ-9 משחקים בשל נשיכת ג'ורג'יו קייליני בגביע העולם. "אני אמשיך באותו הסגנון", אמר החלוץ שכבש העונה 43 שערים ב-42 משחקים, "אני עדיין ארוץ, אלחץ ואתווכח, אף אחד לא יכול לשנות את צורת המשחק שלי. הדבר היחיד שאני רוצה לעשות זה לשחק שוב עם הנבחרת".

הרגע שהוביל להשעיה (Getty)
הרגע שהוביל להשעיה (Getty)
חוזר לנבחרת. סוארס (Getty)
חוזר לנבחרת. סוארס (Getty)
ינצח את סוארס? ניימאר (Getty)
ינצח את סוארס? ניימאר (Getty)

אורוגוואי הסתדרה לא רע בלי סוארס בפתיחת מוקדמות המונדיאל והיא ניצחה ב-3 מ-4 המשחקים הראשונים, מה שמציב אותה במקום השני עם 2 נקודות יותר מאשר לברזיל. אחרי המשחק ברסיפה, בשבוע הבא אורוגוואי תפגוש את פרו במונטבידאו וברזיל תשחק מול פראגוואי באסונסיון.

עוד לפני כן, המחזור החמישי בבית הדרום אמריקאי של מוקדמות המונדיאל ייצא לדרך מחר ב-22:00 כשקולומביה תנסה להתאושש מפתיחת הקמפיין המאכזבת שלה על חשבון בוליביה, אבל היא תצטרך להתמודד עם הגובה הרב בלה פאס. משחק נוסף בחמישי יפגיש את אקואדור עם פראגוואי ב-23:00.