יפן חזרה מ-2:0 ל-2:2 מול הולנד בידידות

נבחרת האוראנג' כבר הבטיחה מקום במונדיאל ויצאה למזרח למשחק הכנה. ואן דר וארט ורובן כבשו, אוסאקו והונדה החזירו

תגיות: יפןהולנד

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
רובן והיפנים. נפרדו בידידות (gettyimages)
רובן והיפנים. נפרדו בידידות (gettyimages)
תחילת כתבהבין כל הנבחרות שכבר הגיעו למונדיאל, גם הולנד ערכה היום (שבת) משחק הכנה, ופגשה את יפן. השתיים נתנו תצוגת כדורגל נהדרת ונפרדו ב-2:2. סגנית אלופת העולם היתה טובה מאוד במחצית הראשונה, אבל נחלשה במחצית השנייה ונתנה ליפנים לחזור מפיגור 2:0.

כבר בדקה ה-12, רפאל ואן דר וארט העלה את האוראנג' על הלוח עם השער הראשון, 5 דקות לתום המחצית הראשונה, אריאן רובן בעט נהדר מחוץ לרחבה וקבע 0:2. רגע לפני תום המחצית היפנים התאוששו כשמקוטו הסבה הכניס כדור נהדר לאוסאקו שקבע 1:2 במחצית.

המחצית השניה היתה כולה של היפנים שפשוט שלטו ללא עוריין במגרש. בדקה ה-60, אוסאקו בישל לקאיסוקה הונדה הנפלא את שער השוויון שהותיר את ההולנדים המומים. יפן המשיכה לשלוט, להגיע להזדמנויות ולקבוע את הקצב של המשחק.

חשוב לציין שההולנדים לא הגיעו עם סגל חזק למשחק הזה. רובין ואן פרסי בכלל לא יצא למסע הזה וקיבל מנוחה אחרי שנפצע קלות ברגלו לאחר ה-0:1 במדי מנצ'סטר יונייטד על ארסנל. גם דירק קויט וג'ורדי קלאסי פצועים, דה גוזמן היה על הספסל, ניג'ל דה יונג שיחק מחצית אחת וממפיס דפאיי נכנס רק כמחליף. ביום שלישי תשחק הולנד מול קולומביה באמסטרדם.

מעבר לתגובות