פרנקו: "מאוד גאה בקבוצה ובמה שקורה בה"

מאמן הפועל לאחר הניצחון על טרנטו: "לא שיחקנו טוב אך הצלחנו לשנות גישה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
שנה גודל פונט א א א א

הפועל תל אביב השלימה הערב (רביעי) ניצחון יורוקאפ שישי ברציפות והבטיחה את העליה לשלב שמינית הגמר אחרי ניצחון 60:78 באיטליה על טרנטו. למרות ערב לא גדול, האדומים הגבירו קצב במחצית השנייה בדרך לניצחון קליל. דני פרנקו דיבר בסיום על ההופעה של קבוצתו.

"המשחק הזה היה מוקש מנטלי מבחינתו אחרי הניצחון המשמעותי שהיה בבית על טלקום. גם הגענו אחרי שלושה משחקים גדולים בליגה הישראלית וחששנו מירידת מתח וזה לא היה משחק טוב שלנו אבל במחצית הייתה בטוח שאנחנו יכולים לחזור רק ממינוס שלוש. חזרנו בגישה אחרת ועם עבודה הגנתית מצוינת של כולנו ומחויבות גם בערב פחות טוב".

על העומס וההצלחה עד כה: "אנחנו משחקים עם העומס, כמה שיכולים למצוא הרכבים בכל משחק. היום טרנטו הייתה קבוצה אתלטית אז שמח שהלכנו יותר פנימה בהצלחה. אנחנו ב-1.2 וקרובים להבטחת החלק העליון של הבית, הבטחנו מוקדם מאוד את העלייה אני מאוד גאה בקבוצה ובמה שקורה בה. אם היית שואל בקיץ על המצב היום הייתי חותם בכל יד אפשרית".

על אונואקו: "הוא בחור מאוד צעיר ופעם ראשונה שהוא במפעל אירופי, הוא לא היה בסיטואציות האלו. אני בונה על הרעב שלו להוכיח שהוא מתאים לרמות האלו, את זה הוא צריך לבוא ולהראות. היום שיחקנו מול גבוהים בסגנון של הליגה שלנו והיה לו קל יותר, היו לו משחקים בעיתיים בליגה אבל היום ניסה לעשות עבודה טובה יותר הגנתית והיה לא רע מבחינת מיקוד. המפתח הוא בהגנה ולהוציא ממנו את משחק הפיק אנד רול. היום עשה סטפ אפ ברמת הגישה, זה אתגר גדול בשבילו זו רמה אחרת".

פרנקו סיכם: "אנחנו נהנים, החבר'ה מתחברים, נראה מה אנחנו שווים על המגרש. מביאים קהל גדול לכל מקום, גם לגראן קנאריה ננסה שהאווירה תעזור לנו לנצח וגם מקצועית כמובן".