"איבדנו תואר אחד, נלחמים על עוד שניים"

בהפועל ת"א חייכו אחרי הניצחון על פריז: "בעונה הזאת, כל הפסד הוא דרמה. כשאנחנו מוסרים נכון אז לא רק לפריז קשה נגדנו"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים
התאוששו מההדחה בגביע (ברני ארדוב)
התאוששו מההדחה בגביע (ברני ארדוב)
שנה גודל פונט א א א א

אחרי ההפסד הכואב ביותר שלה העונה, ברבע גמר הגביע להפועל ירושלים בדרייב אין, הפועל תל אביב חזרה לעצמה אתמול (רביעי) בגדול עם 79:95 מרשים על פריז באסקטבול ועלתה למאזן של 4:7 ביורוקאפ. ״הגבנו יפה מאוד״, אמרו בקבוצה. ״עם כל האכזבה מההפסד לירושלים, השחקנים הבינו שיש משחק לקחת וכבר ברבע השני גמרו את המשחק״.

הפועל ת״א שטפה את הפרקט אתמול עם 32 אסיסטים, כשג׳ייקובן בראון ניצח על ההצגה עם 17 נקודות, 8 ריבאונדים ושיא יורוקאפ של 16 אסיסטים. גם ג׳ורדן מקריי, שהיה חלש נגד ירושלים, חזר לעצמו עם 17 נקודות. ״כשהקבוצה הזו מוסרת אז לא רק לפריז באסקטבול קשה נגדנו״, אמרו בהפועל.

ניצחון על ההצגה. בראון (ברני ארדוב)
ניצחון על ההצגה. בראון (ברני ארדוב)
הימים האחרונים מאז ההפסד הביתי לירושלים היו מסתכלים עבור הפועל ת״א - כשאחרי ההדחה מהגביע התקיימה גם שיחה קשה בין דני פרנקו לשחקנים בחדר ההלבשה. כזכור, צ׳ינאנו אונוואקו שבר כסא בדרכו לחדר ההלבשה ובאופן כללי, התחושות היו לא טובות - ויחד עם זאת במועדון אהבו את זה שהשחקנים לקחו קשה את ההפסד.

״עדיף לראות שחקנים כועסים מאשר שחקנים אדישים, ראו שזה כאב להם״, אמרו בהפועל תל אביב. ״אנחנו צריכים להבין שבעונה הזו כמעט כל הפסד הוא דרמה, ועדיף ככה. כולם פה הבינו שהלך תואר אחד אבל יש עוד שניים להילחם עליהם״.

עוד לפני המשחק אמש, הגיעו לדרייב אין נציגים מקבוצת הרוכשים המסתמנת של הפועל ת״א בכדורגל ונפגשו עם היו״ר רמי כהן למטרת היכרות ראשונית. לאחר מכן הם נשארו לצפות במשחק. היום, שחקני הפועל ת״א יקבלו יום חופש ויחלו את ההכנות לדרבי הראשון של העונה בדרייב אין בראשון. האולם יהיה מלא לחלוטין, והפועל כלל לא תפתח את המכירה לאוהדיה.
גם קבוצת הרכישה של הפועל ת"א בכדורגל ביקרה
גם קבוצת הרכישה של הפועל ת"א בכדורגל ביקרה