זמר התפרע במשחק: "תפס את איבר מינו"

פאר טסי, שמשמש גם ככדורסלן בפרדס חנה תקף את צוות השופטים: "קרא לנו שרמוטות ובני זונות"

תגיות: פאר טסיליגה ב'

א א א א ( שנה גודל )
הדו"ח החמור
הדו"ח החמור
תחילת כתבה

ליגות הספורט שלנו מספקות אירועים לא נעימים. אחד כזה התרחש לפני כ-10 ימים בליגה ב' בכדורסל, כאשר אחד משחקני פרדס חנה תקף שחקן יריב ואז את השופטים. מסתבר כי אותו שחקן הוא זמר ים תיכוני בשם פאר טסי, שהשתתף בעבר בפסטיבל הזמר והפזמון.

טסי בן ה-30 אחראי לשירים "כמו שיכור" ו"תחזרי" שזכו להצלחה ברדיו ובין היתר כתב את השיר "מתפלל" לאייל גולן. בין שיר לשיר, מסתבר כי טסי משמש כשחקן כדורסל והיה שותף לתקרית במשחק נגד חוף השרון.

"כשנותרו 2.49 דקות לסיום, טסי ניסה להיכנס לסל ואיבד את הכדור. הוא ניגש בצורה התקפית לכיוון שחקן היריבה ואנחנו לא איפשרנו לו לגשת", נכתב בדו"ח השיפוט, "הוא איים והשתולל לכיוון השחקן, ללא כל סיבה שנראית לעין".

"השחקן קיבל מהשופטים עבירה טכנית על התנהגותו ותגובתו היתה כדלקמן: 'למי אתם נותנים טכנית יא בני זונות, יא שרמוטות, יא מזדיינים בתחת, כוס אמא שלכם, בוא למצוץ לי, השחקן הורחק בפסילה מהמגרש, אך הוא המשיך מחוץ למגרש ורצה להכות את השופטים. השחקנים תפסו אותו והכניסו אותו בכוח לחדר ההלבשה.. הוא ברח מחדר ההלבשה ושוב התחיל לקלל, רק בתוספת קטנה - הוא תפס באיבר מינו ואמר את זה אני שם לכם על הפרצוף ועל הראש שלכם...".

"אנחנו שופטים כבר 20 שנים", המשיכו לתאר את ההתנהגות של השחקן, "מעולם לא נתקלנו בתופעה מגעילה, מביישת ומזלזלת כזו. בוועדת המשמעת אתם חייבית לתת את הדעת שיום אחד זה ייגמר אחרת ורצוי לעשות את זה שעה אחת קודם לאסון".  

מעבר לתגובות