"המצב קשה לו": שמידט רמז על עתיד זהבי

דיווח: המשפחה נתנה את הסכמתה, מאמן פ.ס.וו טוען שיישאר

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הוא אמנם עדיין לא חזר מהפציעה, אבל ערן זהבי ממשיך להעסיק את התקשורת בהולנד. היום (שישי), מאמן פ.ס.וו איינדהובן, רוג'ר שמידט, התייחס לעתידו של הישראלי ולשמועות על עזיבה כבר בינואר הקרוב לאחר מקרי השוד בביתו שבהולנד.

שמידט נשאל על זהבי וטען שלדעתו הוא ימשיך לשחק בקבוצה בחודשים הקרובים. שמידט הוסיף שהוא מבין שהמצב האישי קשה לזהבי במיוחד לאחר מקרי השוד בביתו, אך זה לא ימנע ממנו להישאר בקבוצה. בנוסף לפי דיווח בהולנד, משפחתו של זהבי נתנה לשחקן גיבוי להישאר בהולנד עד לתום העונה, והשחקן העביר זאת למאמנו.

מוקדם יותר, העיתונאי ריק אלפרניק כתב: "קשה לערן זהבי עם ההקרבה שמשפחתו עושה עבור החלום שלו. באיינדהובן זהבי נחשב ללוחם שאי אפשר לשבור אותו. הוא הרוויח המון כבוד במועדון בזכות ההתנהלות שלו אחרי שביתו נפרץ כשמשפחתו הייתה בפנים. אבל לאותה סיטואציה עדיין יש השפעה גדולה על חייו והמחשבה לעזוב את הולנד קיימת".

"פ.ס.וו מנסה להשאיר אותו, אבל במקביל נערכת לאפשרות שיעזוב והיא תצטרך חלוץ חדש", כתב אלפרניק. "זהבי סופר מקצוען, אבל הוא מציב את משפחתו לפני הכול. אם הוא יחליט להישאר זה יהיה רק בגלל שהרצון שלו להשיג תהילה מקצועית ותואר יגבר על אי הנוחות בחייו האישיים".

מעבר לתגובות