נוימן יכפיל את הסיוע לפ"ת, גם שמיר יתרום

הפועל פ"ת חגגה עד אור הבוקר. וגם: השחקנים שיקבלו הצעת הארכת חוזה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי
שנה גודל פונט א א א א

חגיגות החזרה של הפועל פ"ת לליגת העל הלילה (בין שני לשלישי) נמשכו עד לשעות הקטנות של הבוקר כיאה לאוהדים שלא היו בליגה הראשונה מזה 8 שנים.

כ-7,000 אוהדים הגיעו אתמול למושבה ומלבד דמעות של התרגשות, זיקוקים, אבוקות, שירים, ריקודים ושמפניות, לרחובות בעיר הגיעו גם השחקנים שחלקם לא יישארו בעונה הבאה וחגגו עם האוהדים שדחפו את הקבוצה מהרגע הראשון של העונה.

"השחקנים באו ונתנו את הכל על המגרש", אמר עופר טסלפפה, "הבטחתי לאוהדים שהם יהיו גאים בקבוצה שלהם שנה שעברה היה חסר כישרון ויכולות, לא היינו מספיק טובים. העונה הייתה לנו עונה טובה, צלחנו משברים ועלינו למרות כל מה שעברנו".

גם רז שטיין חגג את העלייה, ואמר: "כיף להיות מעורב בשערים ולעזור לקבוצה להשיג את המטרה, אנחנו הכי מאושרים בעולם. היה כיף לחגוג עם הקהל, זה מגיע למועדון הגדול הזה. תמיד האמנתי שמגיע לנו, גם ברגעים הקשים ובמשברים. מהרגעים האלה נבנינו. אנחנו שמחים שעמדנו במטרה. בחיים לא שיחקתי בקבוצה כזאת ווינרית, כל אחד היה ברגע הנכון ובזמן הנכון כדי לעזור לקבוצה. אנחנו יכולים לעשות דברים טובים בליגת העל ולהצליח. סומך על כולם".

אבי יחיאל ועופר טסלפפה זכו למחמאות על הניהול המקצועי והסגל, כולל שינויים שנעשו באמצע העונה וגרמו לקבוצה להיראות טוב יותר. לקראת העונה הבאה רועי זיכרי יקבל הצעה לחוזה חדש, כמו גם עידו דוידוב, דרור ניר, מתן פלג, עומר כץ, רם לוי ובר נאווי, כשברור לכולם שהקבוצה תקום ותיפול על איכות הזרים שיגיעו. מאיר שמיר צפוי לחזור ולתרום, אדם נוימן יכפיל את הסיוע ונכון להיום האוהדים שלא מעט מהם חידשו את חברותם בעמותה כבר הכניסו לקופה 1.2 מיליון שקלים.

"לא נהיה נס ציונה בליגת העל, עלינו כדי לחזור לימים היפים ולהישאר בליגת העל", אמרו במועדון, שם העריכו כי התקציב יעמוד על כ-16 מיליון שקלים לכל הפחות.

עד אור הבוקר (דני מרון)
עד אור הבוקר (דני מרון)