יעקב אסייג: "בני יהודה הפכה למקום קר ומנוכר"

הסמל שפוטר מהמועדון אחרי 33 שנים אמר ל-"5 באוויר": "אברמוב לא יצר איתי שום קשר. הוא הצהיר שלא יגיע למשחקים, יהיה לו קשה לנהל מרחוק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

במרוצת השנים, בני יהודה נפטרה מלא מעט סמלים שלה ולאחרונה הגיע תורו של הסמל האחרון. יעקב אסייג, ששיחק 10 שנים במועדון כשוער ומילא תפקידים מקצועיים שונים במועדון במשך 23 שנים, פוטר לפני כחודשיים מהזהובים כחלק ממסע הקיצוצים הנרחב. היום (רביעי), אסייג התראיין לתוכנית "חמש באוויר" ודיבר על הדרך בה עזב, התחושות הקשות בשנתיים האחרונות בבני יהודה והעתיד האישי שלו.

"לא קיבלתי הודעה ולא טלפון מברק אברמוב", פתח יעקב אסייג את דבריו בהתייחסות לפיטורים לפני חודשיים. "קיבלתי טלפון מכפיר אדרי והוא הודיע לי שזה נגמר. עשו שינוי כולל במועדון, אני הייתי צריך ללכת כבר לפני שנתיים. זה התחיל לפני שנתיים בעונה שירדנו, היו יותר מדי שחקנים מליגת העל שאי אפשר לא לתת להם לשחק בלאומית. בני יהודה העונה הייתה לא מאוזנת וחדר ההלבשה לא היה טוב. זה כישלון של כולם"

על היכולת הרעה של הקבוצה בעונה האחרונה אמר: "רצינו לנסות לחזק ולשנות את הקבוצה, היו שחקנים מליגת העל שחשבו שהלאומית תהיה קטנה עליהם. הם באו לא מוכנים, לא היה איזון על המגרש והכי גרוע - היה לנו חדר הלבשה לא טוב. בני יהודה זה מועדון משפחתי וראיתי הרבה חדרי הלבשה, בשנתיים האחרונות היה חדר הלבשה לא מאוחד. לגבי אלירן עטר, הוא התחיל את העונה פצוע והיו לו גם הרבה בעיות אחרות. אני אשתדל לא לדבר על אלירן, אני מאוד אוהב אותו ויש לנו יחסים טובים".

"לא ממש התבאסתי מההודעה כי זה היה באוויר", סיפר אסייג בכנות. "לא נהניתי העונה בבני יהודה, הרגשתי שזה הסוף שלי במועדון. יש בחוץ ביקוש יותר טוב משחשבתי, אני רוצה לחזור למקום שמזכיר את בני יהודה. אני חושב שכפר שלם זה אחד המקומות הטובים שיש, אין לי בעיה עם ליגה א' כי זה מועדון שהולך להתפתח וללכת קדימה. יש להם מחלקת נוער טובה, יש את המתקנים הכי טובים, מקום שמזכיר לי מאוד את בני יהודה גם במחלקת הנוער שלו".

הסמל של בני יהודה סיכם את התקופה: "אם הייתי מחזיר את הגלגל אחורה, הייתי עושה את אותה דרך. פרט לשנתיים האחרונות שלא נהניתי, כל שאר הזמן נהניתי להיות חלק מהמועדון המשפחתי הזה. בשנתיים האחרונות חוויתי לראשונה מצב שלא נהניתי מכדורגל, בני יהודה הפכה למועדון קר ומנוכר. אני מקווה שבני יהודה לא תתרסק. אם ברק אברמוב מצהיר שהוא לא יבוא למשחקים יותר ולא יגיע, יהיה לו קשה להיות בעלים. זה בדיוק מה שאני שואל. ברגע שאין חיבור, ואתה לא מגיע בתור בעלים למגרש, אז למה לך?"

"יש לי ביקוש". אסייג (דני מרון)
"יש לי ביקוש". אסייג (דני מרון)
"לא קיבלתי טלפון או הודעה מאברמוב" (אודי ציטיאט)
"לא קיבלתי טלפון או הודעה מאברמוב" (אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות