200 אלף יורו: תג המחיר של יואב תומר

חלוץ רעננה עשוי להימכר. הפועל ת"א והפועל חיפה מגששות

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

זאת הייתה עונה מורכבת מאוד עבור הפועל רעננה, שכבר נמצאת עמוק בהכנותיה לעונה הקרובה בליגה הלאומית, כשלא מעט שחקנים צפויים לעזוב את המועדון ולהימכר. אחד מהם הוא יואב תומר הצעיר, שהיה אחד העוגנים המרכזיים של המועדון בחלק ההתקפי, מסיים שיקום מפציעה ארוכה בשרירי הבטן ועשוי להימכר בכמיליון שקלים.

החלוץ בן ה-22 חווה את אחת התקופות הכי פוריות שלו, כשממש לפני הפציעה כבש בחמישה משחקים רצופים, היה נחוש להשאיר את קבוצתו בליגה ואף זכה להתעניינות מצד מכבי ת"א בינואר האחרון. עם זאת, העומס שהוטל עליו לאור חיזוק לקוי בינואר לצד עזיבתו של קייס גאנם הכריע, והשחקן חווה פציעה שהותירה אותו מחוץ לכר הדשא מאז פברואר האחרון.

כעת תומר כבר בשלבי שיקום אחרונים ותוך כשבועיים צפוי לשוב לאימונים מלאים. ברעננה מאמינים כי הוא עשוי לעזוב את המועדון בקרוב מאוד וכבר יש תג מחיר העומד על כ-200 אלף יורו שכולל בתוכו כמובן גם את דמי ההשבחה, כשהפועל חיפה והפועל תל אביב כבר מגששות אחריו.

הפועל רעננה מסרה: "הידיעה שקרית חלוטין ואין לה שום קשר למציאות הדבר היחיד הנכון במה שכתבה הכתבת הוא שיואב תומר יסיים את שיקומו ויחזור לאימונים מלאים בשבועיים הקרובים".

תומר. הפועל ת"א והפועל חיפה עוקבות (אודי ציטיאט)
תומר. הפועל ת"א והפועל חיפה עוקבות (אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות