הנהלת סכנין מוכנה להעביר את הבעלות

בקבוצה ממתינים לאנשי עסקים שייקחו פיקוד. וגם: האופציות של מוגרבי

תגיות: בני סכנין

יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לאן פניה של בני סכנין מועדות? אמש (ראשון) התקיימה אסיפה ראשונה של חברי ההנהלה, שהוגדרה כאסיפת חירום, שכן צריכים לקבל החלטות בנוגע לעונה הבאה ועד כה מוחמד אבו יונס וחאלד דוכי לא הודיעו כי הם נשארים במועדון ומה כוונותיהם.

מהאסיפה עולה כי הנהלת המועדון קיבלה החלטה שהיא פתוחה לאנשי עסקים שמעוניינים לרכוש את סכנין. "הנהלת בני סכנין מוכנה להעביר את ניהול המועדון לכל מי שיכול כלכלית וניהולית להחזיק את המועדון ולהחזירו לליגת העל. ההנהלה עשתה עבודה מצויינת בשבע השנים, גרמה להתייצבות כלכלית לאחר שקיבלה מועדון עם חוב של תשעה מיליון ש"ח, אך התוצאות השנה האחרונה לא היו תואמות את הציפיות על אף שהושקע מעל 17 מיליון ש"ח", נכתב בהודעה רשמית של המועדון.

"הנהלת המועדון רואה בעבודה שלה שליחות חברתית וקהילתית ומוכנה לשלב ידיים עם כל גורם בכדי להחזיר את המועדון לליגת העל. בהזדמנות זו הנהלת המועדון מודה מכל הלב לכל אחד שתמך ועזר למועדון ולכל הקהל של המועדון המקומי והארצי בהערכה שכולה אהבה וסלחנות על כל התקופה שהעיתה ועל התמיכה שלכם".

סכנין לאן? (יוסי שקל)
סכנין לאן? (יוסי שקל)

עדיין לא ברור האם מדובר בהתחלה של עזיבה מצדם של אבו יונס ודוכי, שרק בשבוע שעבר הצהירו שלא יעזבו במצב הנוכחי. נראה כי במידה שבימים הקרובים לא יתייצב איש עסקים בעל אמצעים, הם יצטרכו לתכנן את העונה הבאה.

בנוסף, ישנו שיח בין ההנהלה לבין עיריית סכנין שהבטיחה שתסייע למועדון. בהנהלת סכנין רוצים לרתום את העירייה בכדי להשיב את המועדון לליגת העל, שכן גם בליגה הלאומית דרושה השקעה של כספים.

בתוך כך, במועדון לא מתכוונים ללא תמורה את מחמוד קנדיל ופיראס מוגרבי בשלב הזה. הפועל תל אביב מעוניינת בשירותיו של הקשר וצפויה להיכנס למו"מ. גם הפועל חיפה והפועל חדרה בתמונה, אך לא צפויות לשלם דמי העברה כפי שדורשת סכנין.

מעבר לתגובות