עונש כבד לקטמון: שני משחקי רדיוס בפועל

בנוסף נענשה בהפחתת 3 נק' על תנאי. השעיות לממן ואבוחצירה. ארבעה אוהדים, המזוהים עם הבריגדה האדומה הורחקו ע"י המועדון

תגיות: ליגה לאומית

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עונש כבד להפועל קטמון. בית הדין של ההתאחדות לכדורגל פסק שני משחקי רדיוס לסגנית מוליכת הליגה הלאומית, הפחתת שלוש נקודות על תנאי וקנס בסך 5,000 ש"ח בעקבות האירועים במהלך ובסיום קרב הצמרת הדרמטי עם הפועל נצרת עילית במחזור האחרון, שהסתיים ב-2:2. עם זאת, העונש לא יכלול את המשחק מחר נגד בית"ר תל אביב/רמלה.

איתן שמואלביץ' שלף לא פחות מארבעה אדומים במהלך המשחק, שלושה מהם לשחקני קטמון, דבר שעורר מהומה בקרב אוהדי סגנית מוליכת הלאומית. בסיום, חלקם בעטו במוניתו בה ישב השופט, ירקו עליו ועל הנהג, שכמעט ספג אגרוף. שמואלביץ' כתב בדו"ח: "היו לי רגעי חרדה שלא חוויתי מימיי. רק בדרך נס ובעזרת כוח האבטחה, לא התרחש כאן אסון".

בנוסף, מנהל הקבוצה אלעד סיבוני, שהורה בדקה ה-65 למחזירי הכדורים שלא למלא את תפקידם,  הורחק משלושת המשחקים הקרובים ונקנס ב-500 ש"ח.

ירדן אבוחצירה, שהורחק בדקה ה-47 לאחר שפגע בפניו של ים כהן, שמשך בחולצתו, הורחק משני משחקים בפועל ולעוד שניים על תנאי. גם מיקו ממן, שתקף מילולית את השופט איתן שמואלביץ' לקראת סיום המשחק, הורחק משני משחקים.

עוד אתמול הודיעה קטמון שזיהתה ארבעה אוהדים שהיו מעורבים באירועים, והרחיקה אותם מהמגרשים עד תום העונה. אגב, אותם מורחקים שייכים לארגון "בריגדת מלחה" נמצאים בסכסוך עם הנהלת קבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים ומרבים להתפרע במשחקים בפיס ארנה. 

שמואלביץ' במהלך המשחק (דני מרון)
שמואלביץ' במהלך המשחק (דני מרון)

 

מעבר לתגובות