הפועל חיפה במו"מ להשארת פרנסיסקו ג'וניור

קיים רצון להשאיר את הקשר. האופצייה על סירושטיין תמומש

יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בהפועל חיפה מרוצים מתוצאות שלושת משחקי ההכנה שהתקיימו עד כה מאז תחילת החזרה לשגרה, בהם גברה הקבוצה על הפועל חדרה, הפועל עכו והפועל כפר סבא. החלוץ הוותיק, מהראן לאלה, זכה למחמאות בעקבות השערים שכבש בשני המשחקים האחרונים והיכולת שלו לבצע שינוי כשהוא עולה מהספסל.

בתוך כך, ראשי הקבוצה עובדים מאחורי הקלעים לא מעט, וההנהלה נמצאת במו"מ עם הקשר מגיניאה ביסאו, פרנסיסקו ג'וניור, שהצטרך לקבוצה בקיץ האחרון. בהפועל חיפה אופטימיים בנוגע להשארתו של השחקן ושמירת רוב הסגל שהוביל את הקבוצה לפלייאוף העליון. כמו כן, בימים הקרובים תמומש באופן רשמי האופציה על מיקי סירושטיין, שהצטרף בינואר. הבלם זוכה להערכה רבה על ידי הצוות המקצועי.

למרות שביעות הרצון והמחמאות מהמשחקים האחרונים, במועדון מבינים כי ישנן נקודות רבות בהן יש צורך בשיפור. בכרמל לא אהבו את השער שספגה אתמול (שישי) הקבוצה כתוצאה מטעויות חמורות בחוליית ההגנה, והמאמן חיים סילבס צפוי לשים על כך דגש השבוע.

בהפועל חיפה מודעים שמצפים לה משחקים קשים בהרבה בתקופה הקרובה, וכבר בעוד שבוע היא תפגוש את המוליכה, מכבי תל אביב, זאת במסגרת המחזור הראשון של הפלייאוף העליון בליגת העל.

סירושטיין, האופציה עליו תמומש (מאור אלקסלסי)
סירושטיין, האופציה עליו תמומש (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות