דורון ליידנר: המגן חתם לחמש שנים בהפועל תל אביב

הפועל ת"א הבטיחה את עתידו של מגן הנוער. גם שביט מזל חתם

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל תל אביב עם הפנים לעתיד. האדומים החתימו את שני הכשרונות מקבוצת הנוער, המגן השמאלי דורון ליידנר, והחלוץ שביט מזל, על חוזים ארוכי טווח לחמש שנים.

ליידנר נחשב מבחינת ההנהלה לכישרון ענק וגורם במועדון סיפר לערוץ הספורט: "לא גדל כזה שחקן בהפועל בעשרים השנים האחרונות. הוא יימכר רק לאירופה, לא יעזוב לשום קבוצה בארץ ותג המחיר שלו יהיה לפחות ארבעה מיליון יורו".

ליידנר, ששיחק בגיל צעיר יותר ביריבה העירונית מכבי תל אביב, לובש אדום בארבע השנים האחרונות. בשבוע האחרון הוא אף מתאמן עם סגל הסגל הבוגר של ניר קלינגר, יחד עם שישה שחקני נוער נוספים, ובחודורוב ציינו כי כבר העונה הוא יקבל הזדמנות להוכיח את עצמו.

"אני נרגש לחתום בקבוצה ושמח לקשור את עתידי עם המועדון", אמר ליידנר לאחר החתימה. "זה לא הזמן לדבר הרבה, אלא להוכיח על המגרש ולהחזיר על האמון שניתן בי".

החלוץ שביט מזל אמר: "אני שמח מאוד להמשיך לשחק במועדון שתמיד תומך בי ונותן לי את כל הכלים להצליח, אני נרגש להיות פה ומקווה להוכיח את עצמי ולהראות את היכולות שלי על הדשא".

נציג הבעלים, משה סיני: ״מדובר בשני שחקנים מוכשרים שגדלו במועדון ויהיו חלק בלתי נפרד מהקבוצה הבוגרת בשנים הקרובות. אנחנו ניתן להם כמובן את כל הכלים להצליח, אך חובת ההוכחה היא עליהם. זו החתמה אסטרטגית וחשובה שמראה על התהליך הבריא שעובר המועדון״.  

בתוך כך, במועדון החליטו להשהות את קבלת ההחלטות בנוגע לתקציב של העונה הבאה בשלושת השבועות הקרובים. מכיוון שישנו חוסר וודאות גדול לגבי נוכחות קהל במגרשים גם בעונה הבאה, בהפועל רוצים לחכות קצת לראות לאן הדברים מתפתחים לפני שמקבלים החלטות.

לערוץ הספורט נודע כי ההכנסה השנתית של האדומים ממנויים ומכרטיסים היא כ-15 מיליון שקלים, כך שלקהל יש השפעה גדולה מאוד על התקציב.

מעבר לתגובות