משה חוגג נדבק בקורונה: "הופתעתי"

בעלי בית"ר חש בטוב. שלושה בכירים נוספים בבידוד, בהם אוחנה

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

משה חוגג, בעלי בית"ר ירושלים, אובחן כנושא נגיף הקורונה - כך הודיע הבוקר (שבת) המועדון מהבירה באופן רשמי. "חוגג יישאר בביתו, וכולנו מאחלים לו החלמה מהירה. יש לציין כי הוא חש בטוב וללא תסמינים", נמסר בהודעה של בית"ר ירושלים. חוגג ימשיך את הבידוד בביתו ולא יפונה לאחד המוקדים הרפואיים.

"לא זוכר מתי קיבלתי כל כך הרבה הודעות", כתב חוגג בפייסבוק. "מחמם את הלב, תודה רבה לכולם. אני מרגיש טוב מאוד ומאוד מופתע שאובחנתי חיובי, כל המשפחה שלי אובחנו שלילי ואלה חדשות טובות שלפחות לא הדבקתי אף אחד. אני בטוח שאתגבר על זה מהר. שמרו על עצמכם ועל היקרים לכם, בעיקר על הסביב והסבתות. בתקווה לימים יפים יותר שיגיעו במהרה, אמן".

זמן קצר לאחר מכן, בית"ר שיחררה הבהרה נוספת: "בעקבות האבחנה נכנסו יו"ר המועדון אלי אוחנה, המנכ"ל מוני ברוש וסמנכ"ל הכספים חיים נבון לבידוד לאחר שנפגשו עם חוגג לפני כניסתו לבידוד. אוחנה נמצא בבידוד עם משפחתו כבר כמעט שבוע מטעמי זהירות".

כזכור, כבר באמצע השבוע נכנס משה חוגג לבידוד לאחר שהתברר כי חבר איתו שהה ביום שישי שעבר התגלה כחולה קורונה. חוגג עצמו לא יצא מביתו מאותו היום לכן לא נחשף לציבור. "אני לוקח אחריות כמו כל אדם שומר חוק במדינה ומתחיל תקופה שבה אהיה בבידוד. בני משפחתי ישהו גם כן לצידי בתקווה כי נעבור את הימים הקרובים בשלום. יש לציין כי אמשיך בפעילות השוטפת שלי גם ממקום מגוריי בתקווה לימים טובים יותר", מסר לתקשורת עם כניסתו לבידוד.

רק בריאות. אוחנה, חוגג וברוש (אלן שיבר)
רק בריאות. אוחנה, חוגג וברוש (אלן שיבר)
מעבר לתגובות