גם אם ידחה המשחק: הרצוג יאמן מול סקוטלנד

חוזהו הוארך בעיקרון עד סוף מרץ. בשלישי: ההחלטה של אופ"א

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אם לא יקרה משהו מאוד בלתי צפוי, ביום שלישי הקרוב תודיע אופ"א על דחיית המשחק בין סקוטלנד לישראל בחצי גמר פלייאוף היורו, זאת בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, שגרמה להשבתת כמעט כל אירועי הספורט ברחבי העולם. זה גם המסר שהעביר יו"ר ההתאחדות הסקוטית לנציגים בישראל. ווילי רוטנשטיינר, שסיים את תקופת הבידוד, העריך שאם אכן יידחה, המשחק ישוחק בעוד כחודש.

בינתיים, בהתאחדות הבהירו כי אנדי הרצוג ידריך את הנבחרת מול הסקוטים בכל מצב, גם במקרה שהמשחק יידחה. כזכור, חוזהו הוארך באופן אוטומטי עד סוף חודש מרץ בזכות העלייה לפלייאוף. הרצוג, שעדיין נמצא בבידוד, ייבדק היום על ידי רופא ולאחר מכן יוחלט אם לאפשר לו החרגה ויציאה מביתו, או שיצטרך להישאר בבידוד עד יום שלישי.

בתוך כך, גורמים בהתאחדות הודיעו הבוקר (ראשון) לראשי מתקן האימונים "רוקליף פארק" במידלסברו כי סיכויי ההגעה למחנה שנועד לנבחרת ישראל לשבוע הבא קלושים. למעשה, אם לא תחול תפנית מפתיעה מאוד בעלילה, המחנה כמובן יבוטל.

בעניין אחר, בהתאחדות ובמנהלת מקווים שבעלי הבית יעמדו בתשלומים לשחקנים למרות התקופה הקשה. שיחות עם הבקרה התקציבית יחלו במידה שיהיו עיכובים. נכון לעכשיו, לפחות בליגת העל טרם נרשם עיכוב או בקשה מצד הבעלים לקיצוץ רוחבי מהשחקנים ומאנשי הצוות, אך בקשה כזאת היא לא דימיונית ועשויה להפוך למציאות.

מתי ייפגשו ישראל וסקוטלנד? (GETTYIMAGES)
מתי ייפגשו ישראל וסקוטלנד? (GETTYIMAGES)
מעבר לתגובות