"פרס בעונה לא פשוטה": באר שבע מפנטזת על גביע

אסי רחמים, שלפני 17 שנה פספס את התואר עם ההפסד להפועל רמת גן, רוצה לעשות תיקון. הצעה: בעקבות השלכות משבר נגיף הקורונה, מנויים מוזלים לאוהדים בעונה הבאה

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לפני 17 שנים, אסי רחמים, אז כשחקן הפועל באר שבע, היה רחוק 90 דקות מזכייה בגביע המדינה - אבל ראה איך ליעד טפר כובש את הפנדל המכריע לטובת הפועל ר"ג, שחגגה על חשבון האדומים מהנגב. העונה, הפעם כאחד מראשי המערכת, מקווה המנכ"ל לעשות תיקון יחד עם ב"ש שעלתה לחצי הגמר, והאמת? לפחות על הנייר, קבוצתו פיבוריטיית להניף את הגביע השני בתולדותיה.

"זכייה בגביע תהיה פרס מתוק בעונה לא פשוטה", אמר רחמים, שמבין גם הוא שמבחינה מקצועית הקבוצה לא נבנתה נכון - ואם לא די בכך, פיטוריו של ברק בכר במהלך העונה לא הוסיפו. עד המשחק מול בני יהודה בחצי הגמר תצטרך ב"ש להמשיך את המאבקים בליגה בכדי לסיים במקום השלישי, שמבטיח כרטיס לליגה האירופית בלי קשר לזכייה בגביע. בראשון בבוקר תצא הקבוצה למלון בירושלים, משם יגיעו יוסי אבוקסיס וחניכיו למשחק מול בית"ר שיתקיים ללא קהל, בדיוק כמו בשאר המגרשים.

מי שנמצא בספק למשחק הוא מרואן קבהא, ששבר את ידו. אם אכן ייעדר, דוד קלטינס או תומר יוספי עשויים להחליפו. אבוקסיס טרם החליט אם לפתוח שוב במערך של שלושה בלמים כמו בניצחון על מכבי חיפה בגביע, אבל לא מן הנמנע שכך יהיה. אחרי פגרת הנבחרות יחזרו בן ביטון וארנסטס שטקוס לאימונים, כשבמועדון ממתינים גם לחזרתו של עמית ביטון לכשירות מלאה. המאמן הדרומי ביקש שגם בימים הקרובים תתאמן הקבוצה בטוטו טרנר, כפי שקרה לפני הניצחון בסמי עופר, על מנת לשמור על סדר יום דומה.

לאור העובדה כי משחק הבית הקרוב של ב"ש יהיה רק באפריל, ימתינו בקבוצה עם ההחלטות לגבי החזרת הכספים למנויים. במידה שיוחלט על המשך המשחקים ללא קהל, לא מן הנמנע שיציעו במועדון לחדש את המנוי לעונה הבאה בסכום נמוך יותר, ממנו ינוקו כמות משחקי הבית אותם לא יוכלו לראות בעלי המנויים בעונה הנוכחית.

רחמים, רוצה לעשות תיקון (אודי ציטיאט)
רחמים, רוצה לעשות תיקון (אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות