"בנאפולי, מסי לא היה משחזר את הישגיי"

חיכיתם לזה? מראדונה על הופעת הפרעוש: "הגיע בכושר ירוד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

כשברצלונה מגיעה למדינה שנמצאת מחוץ לספרד היא יוצרת סביבה קרנבל שלם בדרך קבע, אבל כשהיא הגיעה לנאפולי ההייפ הגיעה לגבהים חדשים. אבל לא כי הקבוצה הכי מעניינת בעולם כנראה הגיעה, אלא כי השחקן הכי מעניין בעולם הגיע - ליאו מסי. ובאורח פלא, ההשוואה הראשונה שעלתה במוחם של הנאפוליטנים היא ללא אחר מאשר דייגו ארמנדו מראדונה.

וכך, למרות המעמד המרגש ולמרות המשחק המסקרן, כל ההכנה של הקהל האיטלקי הייתה לבואו של הפרעוש. נאפולי פירסמה סרטון רשמי, האוהדים החלו לפנטז ואפילו אגדת העבר בעצמו הגיב. ואם חשבתם שהוא יסתפק בתגובה אחת, טעיתם ובגדול. הערב (רביעי), מראדונה, כיום מאמנה של חימנסיה לה פלאטה, התייצב מול המיקרופונים ודיבר על ההופעה של מסי באדמת איטליה.

"מסי הגיע לסאו פאולו בכושר ירוד", אמר מראדונה לתקשורת הארגנטינאית. "הוא לא עבר את מה שאני עברתי שם. הוא היה יכול להשתלב בנאפולי בצורה מושלמת, אבל הוא לעולם לא יעשה את מה שאני עשיתי שם. אבל אחרי שהבהרנו את זה, אני מאחל לנאפוליטנים שיהיה להם מסי אחד משלהם".

כזכור, כמה שעות לפני המשחק מראדונה התייחס להגעת מסי למקום שהיה המקדש שלו: "ליאו כישרון ענק, הוא ילד טוב מאוד, אבל רוצים להעמיס על כתפיו משקל לא הוגן. יש לי זיכרון יפהפה ממנו מהתקופה בה אימני בנבחרת, אבל אני מקווה שהוא לא ישחק טוב נגד נאפולי".

מעבר לתגובות