מסי: "לא מספיק טובים כיום כדי לזכות בליגת האלופות"

הכין את הקרקע לעוד מפלה או שמא שלח מסר להנהלה? כוכב ברצלונה העניק ראיון נרחב והדגיש: "אם אנחנו רוצים להילחם על התואר הזה, נצטרך לצמוח כקבוצה והמון". וגם: על הכישלונות ברומא ובליברפול, האפשרות שיעזוב את המועדון ופרשת הבוטים ה"מוזרה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

כבר כמה שבועות שכל זבוב בברצלונה הופך לפיל. מדיווחים על סכסוכים בחדר ההלבשה, דרך עשרות דיווחים סותרים בנוגע לזהות החלוץ הבא ועד "פרשת הבוטים" - שהייתה כנראה הקש ששבר את גב הגמל, וגרמה אפילו לליאו מסי לשבור שתיקה. הכוכב הגדול של בארסה העניק ראיון ל"מונדו דפורטיבו", סיפר על התקופה הסוערת בקאמפ נואו, סיפק התבטאות מפתיעה בנוגע לסיכויי הזכייה בליגת האלופות ואפילו "זרק עצם" לאוהדים בכל מה שקשור לעתידו במועדון.

תחילה, מסי התייחס לנושא שככל הנראה מעניין את המעריצים יותר מהכל: האם זוהי עונתו האחרונה בברצלונה? "למרות הגעגועים לרוסריו, אני אוהב את ברצלונה, זה הבית שלי", הבהיר מסי. "אני חי כאן חיים שאני אוהב, חיים נורמליים. איך נראה יום בחיי? אני מאוד קרוב לילדים, למרות שהמקצוע לא מאפשר לי להיות איתם יותר מדי זמן. אני מתאמן ומיד הולך הביתה למשפחה, משתדל להיות מעורב בפעילויות שלהם, בארוחות המשפחתיות. רוטינה קבועה - הן בעבודה והן בבית. אני לא יכול לחשוב על לעזוב את ברצלונה ואם המועדון ירצה בכך, לא תהיה בעיה לגבי ההישארות שלי".

עניין אחר שמטריד את אוהדי ברצלונה הוא הכישלונות האחרונים בזירה היוקרתית ביותר - ליגת האלופות. לטענת האוהדים, בארסה לא עושה מספיק כדי לעזור למסי לעזור למועדון לצרף עוד כמה גביעים לארון. כעת, גם הפרעוש עצמו שלח מסר ברור: "אם אנחנו רוצים לזכות בליגת האלופות, אנחנו צריכים לצמוח והמון. נכון להיום, אנחנו לא מספיק טובים כדי להילחם על התואר הזה".

כשנשאל באיזה אופן ברצלונה צריכה להשתפר, מספר 10 סיפק פרטים: "אנחנו צריכים להיות יותר אמינים במשחק שלנו, לא לבצע טעויות מטופשות שביצענו לאורך השנה, לא לחזור על מה שקרה ברומא ובליברפול, שם היה נראה שאנחנו מנותקים לגמרי מהמשחק. בליגת האלופות כל פרט קטן קובע ועל כל טעות אתה משלם".

באופן לא מפתיע, אחרי שהזכיר את אותן מפלות באצטדיון האולימפי באיטליה ובאנפילד, מסי נשאל אם הוא מסוגל להסביר מה קרה באותם ערבים לאלופת ספרד. "האמת היא שלא, אני לא יכול להסביר את זה, במיוחד את המשחק בליברפול", הדגיש והוסיף: "משחק כמו ברומא יכול לקרות פעם אחת, אבל העובדה שקרה אותו הדבר שנה מאוחר יותר... קשה לי מאוד למצוא לכך הסבר".

מיד לאחר מכן, כך כותבים ב"מונדו דפורטיבו", מסי עבר לנושא הבוער הבא בברצלונה - "פרשת הבוטים". "זו פרשה מוזרה", הסביר הפרעוש את הצד שלו. "האמת שזה תפס אותי קצת בהפתעה. טיילתי ולא הייתי בעיר, ואיך שחזרתי ניסיתי ללמוד קצת את הנושא. הנשיא אמר לי את אותו הדבר שהוא אמר לתקשורת, בדיוק את מה שאמר במסיבת העיתונאים. זו הייתה הסיטואציה, זה מה שקרה, ואני לא יכול להוסיף מעבר לכך".

"אני מבין עד כמה זה מוזר שדבר כזה קורה, אבל יהיו ראיות", המשיך כוכב בארסה לדבר על הפרשה המסעירה, שכללה גם ידיעות מפוברקות נגדו על פי התקשורת הקטאלנית. "נצטרך להמתין ולראות מה אמת ומה לא. כך או כך, כרגע אנחנו לא יכולים להגיד הרבה - אבל שוב, זה נשמע לי כמו נושא מוזר במיוחד".

מעבר לתגובות