יגיע להוליווד? דיווח: "גלקסי פנתה למסי"

הסעיף שמאפשר לארגנטיני לעזוב והסיפור מאחורי המגעים

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בכל העולם בטוחים כי לליונל מסי יש שתי אופציות בלבד בנוגע לאיפה הוא יפרוש, או בכלל ישחק כדורגל - ברצלונה וניואלס, שני המועדונים היחידים איתם הוא מזוהה. אולם, דיווח מרעיש מעיתון "קלארין" בארגנטינה מספר כי הקונצנזוס הזה יכול להישבר. העיתון חשף שגורמים מהלוס אנג'לס גלאקסי האמריקנית פנו לפרעוש על מנת לנסות להביאו, וכי הדלת הזאת פתוחה ואפשרית מתמיד.

אמנם מדובר בדיווח בלבד וסיפור שנשמע תחילה יחסית הזוי, שכן היסטוריית ההצהרות והראיונות מספרת כי הארגנטיני לא מתכוון לעזוב את ברצלונה, אלא אם מדובר בלשוב למדינת הולדתו ולקבוצת הילדות שלו. אבל ה"קלארין" הוא עיתון שנחשב לאמין מאד, שאף הביא ראיות לביסוס הדיווח והסביר עד כמה האופציה של ה-MLS נחשבת ללא מופרכת בכלל.

ראשית כל הסאגה האחרונה בשורות הקטאלונים עם העימות המתוקשר בין מסי לאריק אבידל גרמה כבר למספר רחשים בנוגע לעתידו של הכוכב. כמו כן, בחוזה של הפרעוש קיים סעיף שבכל סיום עונה יש לו סעיף יציאה בחינם לקבוצות מליגות שהן לא באירופה. בהתחלה המחשבה הייתה שהכוונה היא שהוא ישוב כשירצה לארגנטינה, אך כעת נדמה שארה"ב היא גם כן יעד אופציונאלי.

על פי הדיווח, בארגנטינה מעריכים כי עתידו של מסי לא נמצא באף קבוצה גדולה אחרת שהיא לא ברצלונה, וכן לא בליגות המתפתחות והעשירות של המזרח, אלא בבית מפלט לכוכבים אחרים - הוליווד. בכתבה מסופר כי משפחת מסי קיבלה טלפון מנציג של הקבוצה מ-LA עוד בעונה שעברה, על מנת לבדוק אפשרות להביאו שיחליף את זלאטן איברהימוביץ'. אולם, בסופו של דבר הוא האריך חוזה בבארסה, והתגובה של אביו של מסי, חורחה, הייתה: "תודה רבה". כלומר, הדלת עדיין פתוחה.

על מנת לאמת עוד יותר את הדיווח, ב"קלארין" סיפרו כי השאלה הכלכלית היא לא עניין בעייתי. הפרנצ'ייז של הגלקסי הוא אחד המרוויחים וההישגיים ביותר בהיסטוריה של ה-MLS, והבעלים הוא פיליפ אנשוץ, המיליארדר בן ה-80. לגבי שאלת ההסכמה של מסי עצמו, אי אפשר עדיין לדעת מה הוא יחליט.

מעבר לתגובות