דיווח: ארגנטינה ואורוגוואי נפגשות ב-19/11 בבלומפילד

מסי וסוארס בישראל? בדרום אמריקה טוענים: התנאים סוכמו, שתי הנבחרות הגדולות יגיעו למשחק הכנה לקראת מוקדמות המונדיאל. האם אנחנו בדרך למפגש ענקיות בארץ?

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

האם בלומפילד החדש בדרך לארח משחק ענקים? בתקשורת הארגנטינאית מדווחים הלילה (בין שישי לשבת) כי האלביסלסטה יגיעו לישראל, ויפגשו ב-19 בנובמבר את נבחרת אורוגוואי באצטדיון היפואי.

ע"פ הדיווח, מצפים לנבחרת של ליונל סקאלוני שני מפגשים גדולים: בראשון היא תיסע לריאד שבסעודיה, שם תפגוש את נבחרת ברזיל (15/11) ולאחר ארבעה ימים תשחק בישראל נגד הנבחרת של אוסקר טבארס. אלו יהיו שני משחקי ההכנה האחרונים של הארגנטינאים לקראת מוקדמות המונדיאל בקטאר, שייחלו במרץ 2020.

יחד עם זאת, קיימת גם סתירה לדיווח, שכן לפני כ-12 יום פרסמה ההתאחדות של פאראגוואי באופן רשמי כי ב-18/11 אמור להתקיים משחק ידידותי בין הנבחרת לבין ארגנטינה בבנגלדש. בתקשורת העולמית התפרסמו מספר דיווחים סותרים לגבי אפשרות והיתכנות המשחק בישראל, וככל הנראה רק הודעה רשמית תאשר או תכחיש את האפשרות הזאת.

כזכור, ארגנטינה היתה אמורה להגיע לישראל במרץ של השנה שעברה, למפגש מול הנבחרת המקומית טרם הנסיעה למונדיאל ברוסיה, אך בסופו של דבר ביטלה, ככל הנראה בשל לחצים פוליטיים. האם הפעם בכל זאת נצליח לראות את מסי בישראל? נחכה ונראה.

מעבר לתגובות