ליונל מסי: "רוצים לחזור ולזכות באלופות"

הפרעוש בטקס הענקת נעל הזהב: "הליגה עדיין חשובה יותר"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הישג אישי נוסף בקריירה גדולה: ליונל מסי זכה היום (רביעי) בפרס "נעל הזהב" האירופית, שמוענק בכל שנה לכובש המצטיין. לארגנטינאי זוהי זכייה שלישית ברציפות, כשהשנה הוא כבש 36 שערים וזכה ב-72 נקודות. כמו כן, זוהי זכייה רביעית ברציפות לברצלונה כשבעונת 2015/16 היה זה לואיס סוארס שזכה בתואר.

מסי ניצל את ההזדמנות כדי להתראיין, והתייחס גם לתואר שאולי חסר לו בשנים האחרונות: ליגת האלופות. "כמובן שהצ'מפיונס זה דבר מיוחד, וכל שנה אנחנו רוצים לזכות בו, אבל עדיין הליגה עבורנו היא הדבר החשוב ביותר. זה מה שייתן לנו את הדחיפה גם באלופות ובגביע. בקבוצה כמו ברצלונה, אנחנו תמיד מכוונים לכל התארים".

בהמשך, מסי נשאל שאלות בעלות אופי יותר אישי. לגבי הרגלי השינה שלו אמר מסי: "אני לא מייחס לזה יותר מדי חשיבות, אבל כשאני יישן, גם משאית יכולה לעבור והיא לא תעיר אותי..."; באשר לתזונה הוא אמר: "אני תמיד מקפיד עם הילדים שלי שיאכלו נכון, גם אם יש להם בעיה עם ירקות". ולגבי היחסים עם ילדיו? "בד"כ אני הקשוח יותר מבין ההורים".

לאחר שנח בעשרת הימים האחרונים, מסי צפוי להמשיך ולפתוח גם במשחק הליגה הקרוב נגד אייבר. "הפרעוש" רשם תשעים דקות נגד אינטר בליגת האלופות, וב-0:4 נגד סביליה הוא גם עלה על הלוח כשכבש את השער הראשון שלו העונה, בדרך (אולי) לזכייה נוספת, רביעית ברציפות, ב"נעל הזהב".

רוצים לזכות שוב בגביע. בארסה מניפה את גביע האלופות ב-2015 (getty)
רוצים לזכות שוב בגביע. בארסה מניפה את גביע האלופות ב-2015 (getty)
מעבר לתגובות