"למרבה המזל, מסי עדיין בליגה הספרדית"

נשיא הליגה, טבאס, הגיב אחרי שהכוכב הודה כי שקל לעזוב

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בראיון מקיף שהעניק שלשום לתחנת רדיו בקטאלוניה, הודה ליונל מסי כי שקל לעזוב את ספרד לפני כמה שנים, בתקופה שבה נחל בעיות מול רשויות המס במדינה. בסופו של דבר, כמובן, הכוכב הבלתי מעורער של ברצלונה נשאר - ולא רק אוהדי אותה קבוצה מרוצים מהעניין.

"למרבה המזל, מסי עדיין חלק מהליגה שלנו", הדגיש חבייר טבאס, נשיא הליגה הספרדית, והוסיף: "אני חושב שזה טבעי שהוא חשב לעזוב באותה תקופה. הסיטואציה הזו הייתה לא הוגנת כלפיו. מסי הוא רק שחקן כדורגל, הוא לא מי שעובר על החוזים מההתחלה ועד הסוף, אלא רק חותם עליהם בסופו של דבר".

טבאס, אוהד מוצהר של ריאל מדריד, הודה: "מסי הוא השחקן הטוב ביותר בהיסטוריה של הכדורגל. הוא משחק ברמה עילאית כבר 16 עונות, כולן ברמה הכי גבוהה שיש. מספר 10 (המספר שעל גב החולצה של מסי, כידוע) מסמל את הטוב ביותר, את המקסימום, ומסי הוא זה שמציב את הרף הגבוה ביותר בתולדות הכדורגל".

כזכור, כה אמר מסי באותו ראיון שנערך לפני ימים ספורים: "הייתה תקופה שעייפתי מהרבה סיבות. ב-2013 ו-2014 כשהיו לי בעיות עם רשויות המס בספרד. באותם רגעים חשבתי לעזוב את ברצלונה, לא בגלל בארסה, פשוט רציתי לעזוב את ספרד".

"הרגשתי שהתייחסו אליי רע ולא רציתי להיות פה יותר", המשיך הארגנטינאי, "הדלת הייתה פנויה בפניי והיו לי הצעות מהרבה קבוצות. זו הייתה תקופה קשה עבור משפחתי ועבורי כי הרבה אנשים לא ידעו באמת מה קורה. היה קשה לכולם, אבל לפחות הילדים שלי היו קטנים ולא הבינו מה קורה".

מעבר לתגובות