"כולנו הזלנו דמעות בנאום של מסי בקופה"

די מריה חשף את הדינמיקה בארגנטינה: "אוהב את מסי החדש"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

חוסר ההצלחה של נבחרת ארגנטינה כבר הפך להרגל, וכמובן שמירב החיצים מופנים לכיוונו של ליאונל מסי, הכוכב הבלתי מעורער של האלביסלסטה. אלא שהערב (חמישי), בראיון בלעדי לרשת ESPN, אנחל די מריה החליט להוריד קצת מהאשמה של הפרעוש.

"מסי אמר כמה מילים יפות לאחר ההדחה בחצי גמר הקופה מול ברזיל", חשף קשרה של פ.ס.ז'. "הוא אמר לנו כמה הוא גאה בנו ובקבוצה שנבנתה. הוא הסביר שלא היינו מספיק זמן יחד כמו הנבחרות שלפנינו, ועדיין, זה הרגיש כאילו היינו ביחד שנים רבות. הוא אמר שכולנו הלכנו באותו כיוון מתחילת הדרך והבהיר כמה הוא גאה בח'ברה הצעירים על ההתחייבות לחולצה של ארגנטינה וכמה הם ראויים להיות שם".

די מריה המשיך והפתיע לא מעט אנשים: "כשהוא סיים לדבר, כולם היו עם דמעות בעיניים. זה נגע בכולנו, במיוחד בשחקנים הצעירים. אלה שיצטרכו להמשיך ולהוציא את הנבחרת מהבוץ, לא הולך להיות להם קל. הם יצטרכו להמשיך לעבוד קשה ולתת כל מה שהם יכולים, המזל יהיה לצידם".

די מריה, שהצטרף לנבחרת הבוגרת ב-2008, כמו מסי, אף אמר שהקופה אמריקה האחרון חשף את "מסי החדש". הוא הוסיף ש"היה ביקורות רבות על כך שמסי לא מדבר מספיק, אבל הפעם זה הרגיש אחרת. הוא הוכיח שהוא כן. לראות אותו מדבר מול כל הקבוצה הפך אותי לשמח יותר, כמו גם הדרך שהוא דיבר עם הכתבים ומה שהוא אמר. אני אוהב את מסי הזה".

מעבר לתגובות