עד מתי? ההודעה המעורפלת של בארסה על מסי

הכוכב סובל ממתיחה בשריר הירך, אבל לא ברור כמה זמן ייעדר. וגם: ההחלטה של קרלס פויול

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

חרף הניצחון 1:2 על ויאריאל, ברצלונה לא נמצאת בתקופה טובה. היא אספה 10 נקודות בלבד מתוך 18 אפשריות בליגה, וספגה לא פחות מ-10 שערים בשישה מחזורים. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא העובדה שליונל מסי עדיין לא התניע העונה, והחדשות הרעות מבחינת האלופה כי היא תצטרך להסתדר בלעדיו גם בזמן הקרוב.

מסי אמנם חזר לאחרונה לסגל, ואמש גם פתח לראשונה העונה בהרכב של ארנסטו ואלוורדה, אבל כבר בהפסקה הוחלף לאחר שנפצע פעם נוספת. כעת, כאמור, הוא עתיד להיעדר תקופה נוספת מהמגרשים - רק שלפי הודעת המועדון המעורפלת, לא ברור לכמה זמן.

ברצלונה מסרה הודעה רשמית לגבי מצבו של הכוכב הבלתי מעורער שלה, וסיפרה כי הוא סובל ממתיחה בשריר הירך ברגל שמאל. עם זאת, היא לא הודיעה כמה זמן הוא צפוי להחמיץ. "חזרתו תיקבע לפי קצב ההחלמה שלו", נמסר מטעם האלופה הספרדית.

אמנם אין אישור רשמי לכך, אבל אפשר להניח די בביטחון כי את משחק הליגה בשבת מול חטאפה מסי יחמיץ. אגב, ברצלונה תנסה במפגש הזה לקטוע רצף של שמונה משחקים מחוץ לקאמפ נואו ללא ניצחון. מעבר לכך, הפרעוש גם עלול להחמיץ את משחק הבית במסגרת ליגת האלופות מול אינטר באמצע השבוע הבא.

בעניין אחר, קרלס פויול, קפטן ברצלונה לשעבר ואולי הסמל הכי גדול שלה בעידן המודרני, הודיע דרך חשבון הטוויטר שלו כי דחה את הצעת המועדון לשמש מנהל ספורטיבי. הסיבה: פרוייקטים אישיים בהם הוא עסוק. "זו לא הייתה החלטה קלה בשבילי, תמיד אמרתי שאני רוצה לחזור למקום שאותו אני מחשיב בית", כתב פויול.
מעבר לתגובות