"טביב ביקש כסף שהיה אמור להגיע לבית"ר"

"מתחממים": נציגי הרוכש המיועד, שארפ, על פיצוץ העסקה

משה פרימו
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בעלי בית"ר ירושלים, אלי טביב, חוזר שוב ושוב על האמרה כי התנהגות אוהדי הקבוצה מבריחה רוכשים פוטנציאלים. אלא שעל פי התגובה של נציגי אחד מאותם רוכשים, אנדרו שארפ, שאף נפגש עם טביב, הסיפור שונה לגמרי.

"בפגישה הראשונה במיאמי בתחילת יוני הציע שארפ לטביב חמישה מיליון דולר", סיפרו נציגיו של שארפ ל"מתחממים" לאחר ששמעו את דבריו של טביב, "בעלי בית"ר לא ענה להצעה, למרות שהיא עלתה על הכתב לבקשתו של טביב".

"במקביל, נערכה בירושלים פגישה בין נציגי טביב לנציגי שארפ עם המתווך שהיה מוסכם על שני הצדדים, משה ליאון (חבר מועצת עיריית ירושלים ובעבר מנכ"ל משרד ראש הממשלה). באותה פגישה, ביקש אלי אוחנה מנציגי שארפ להעלות את ההצעה הכספית. ב-28 ביוני, במלון הילטון בת"א, שוב נפגשנו עם טביב. שארפ העלה את ההצעה לשישה מיליון דולר".

"לא רק שטביב לא הודיע אם הוא נענה להצעה, או הציג את המחיר שהוא דורש, הוא ביקש משארפ להוכיח יכולות כלכליות והציג דרישה חדשה: שכל התמורות והזכויות הכספיות שיתקבלו עבור בית"ר ירושלים בעתיד, בתביעה של בית"ר ירושלים נגד מנהל מקרקעי ישראל יועברו לטביב גם אחרי מכירת הקבוצה".

"בנקודה הזו, מבין שארפ שאין עם מי לעשות עסקים, שהדרישות החדשות והתרבות העסקית של טביב לא מובילות לשום מקום והוא החליט לרדת מהעסקה", סיימו נציגי שארפ.

ימכור או לא ימכור? (אלן שיבר)
ימכור או לא ימכור? (אלן שיבר)
מעבר לתגובות