פרץ: "אני בטוח שהפועל ת"א תעלה ליגה"

המאמן הזמני על קודמו: "לא היה כלום ביני לבין איווניר"

תגיות: ליגה לאומית

משה פרימו
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בהפועל תל אביב בנו על זעזוע בפרידה ממוטי איווניר, אבל זה לא הספיק כדי לחזור למסלול הניצחונות. האדומים סיימו היום (שישי) ב-1:1 מול הפועל קטמון ורשמו משחק חמישי רצוף ללא ניצחון בכל המסגרות, בעוד שתי המוליכות הגדילו את הפער.

שחר הירש אמנם החזיר את הפועל לשוויון אחרי שאבירם ברוכיאן עקץ בבעיטה חופשית כבר בחלוף 10 דקות, אבל האדומים לא הצליחו להשלים מהפך. סוארס כבש שער חוקי על סף ההפסקה, אבל הוא נפסל בטענת נבדל. בכל מקרה, הפועל ת"א צריכה לבוא בטענות קודם כל לעצמה, כי גם השינוי על הקווים לא הפיח בה את רוח החיים שקיוו בקבוצה.

המאמן הזמני, עומר פרץ, סיכם: "רצינו, השתדלנו, קשה לעשות תהפוכות. אנחנו לא בתקופה טובה. הפועל רוצה לנצח בכל משחק בית, אבל זה לא תמיד קורה. אי אפשר להיות מרוצה מתיקו. שמנו את כל הכלים ההתקפיים על המגרש. השחקנים שיחקו בסדר. אי אפשר לצפות ליכולת גבוהה משחקנים כל כך לחוצים. אני בטוח שהפועל ת"א תעלה ליגה בסוף העונה. זאת הליגה, קבוצות באות מול הפועל ת"א, מסתגרות, קטמון שאמורה להתמודד על עלייה באה לשחק על תוצאה.

על איווניר הוסיף: "אני מכיר את מוטי שנים. היו ידיעות שקריות בתקשורת. לא היה לי איתו שום דבר. הוא איש יקר. אנחנו ביחסים טובים מאוד, רציתי להבהיר את זה".

פרץ: "אי אפשר לצפות ליכולת גבוהה משחקנים כל כך לחוצים" (אלן שיבר)
פרץ: "אי אפשר לצפות ליכולת גבוהה משחקנים כל כך לחוצים" (אלן שיבר)
מעבר לתגובות