הגרועה בהיסטוריה: אין אופק לנבחרת ישראל

אין אור בקצה המנהרה. אלישע נראה מנותק וצריך להחזיר את המפתחות. השחקנים שלא הובילו אותנו לכלום הפכו את ישראל למשעממת, מושא ללעג והראו אפס מחויבות. לפחות בדיבורים הם בטופ האירופי. פרימו מסכם את ההשפלה של הנבחרת ודורש מעיני שינוי ומיד

משה פרימו
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לא יקרה שום אסון, אם פעם אחת יקום מאמן נבחרת ישראל כושל ויגיד: "טעיתי, אני לא מתאים לאמן את נבחרת ישראל". זה חייב להיות כמה שיותר מהר, כי הנבחרת הזאת של אלישע לוי, לדעתי, היא הגרועה בהיסטוריה. לא חייבים לסיים את החוזה כשרואים שאין שום אופק, אין אור בקצה המנהרה. חבל על הזמן.

נבחרת ישראל צריכה לחשב מסלול מחדש עם מאמן חדש ושחקנים חדשים. אלישע לוי הזמין לשני המשחקים נגד מולדובה ואלבניה 23 שחקנים. נגד מולדובה זה נראה בושה וחרפה, למה יש לך 12 שחקנים נוספים? לקישוט?
ובדיוק אותו הרכב פותח מול אלבניה (פרט לטל בן חיים הפצוע). ביזיון. ואז מגיעה המחצית הראשונה מול אלבניה. אותם שחקנים שהציגו יכולת קטסטרופלית מול מולדובה הלכו אף יותר אחורה, ולא ראינו שום שינוי בתחילת המחצית השנייה.

מה אתה אמיתי, אלישע? כשנשאל במחצית על היכולת במחצית הראשונה, הוא ענה: "קיבלנו 2 גולים מכדורים ארוכים, אבל היה סדר". פשוט לא ייאמן. אלישע לוי נראה מנותק, לא מחובר ונראה שלא יודע מה לעשות. אלישע לוי מסוג התלמידים שכל התעודה שלו מלאה ב"בלתי מספיק", אבל בסדר וניקיון - טוב מאוד. הייתה הזדמנות בלתי רגילה לאחר ההגרלה, כשקיבלנו את ספרד ואיטליה, להתחיל לחשוב כבר על מוקדמות יורו 2020.

אותו הרכב שנראה נורא מול מולדובה התבזה גם מול אלבניה (אלן שיבר)
אותו הרכב שנראה נורא מול מולדובה התבזה גם מול אלבניה (אלן שיבר)
ואלישע מדבר על הסדר. אתה אמיתי? (אלן שיבר)
ואלישע מדבר על הסדר. אתה אמיתי? (אלן שיבר)

שום דבר. שוב אותם שחקנים שכשלו פעם אחר פעם, חלקם בנבחרת כבר 10 שנים ולא הובילו אותנו לכלום. אלישע לוי, גורש, דסה, טיבי, בן חיים הבלם, נאתכו, רפאלוב, שהר, בניון. תודה רבה לכם. אתם שחקנים טובים לקבוצות שלכם, אולי תתמודדו על האליפות בת"א, ב"ש, ברוז' ומוסקבה. לנבחרת אתם לא מתאימים. גרמתם לכך שאף אחד כבר לא סופר את הנבחרת, בתכניות מסוימות בטלוויזיה הפכתם מושא ללעג.

אוהדי הקבוצות, בטח מת"א, חיפה, ירושלים, ב"ש ונתניה, לא מעוניינים לראות אתכם. אתם לא מעניינים. וביחד הם למעלה ממיליון איש. מעבר לכך שאף אחד מכם לא שחקן גדול (בהשוואה לברקוביץ', רביבו, נימני, בנין, רונן חרזי, רוזנטל, אוחנה ועוד רבים), אתם עם אפס מחויבות ואפס מוטיבציה.

קשה מאוד לקבל השפלה כזאת בבית מאלבניה. ברוב מדינות העולם, הפסד כזה לא היה עובר לסדר היום. אני כמעט משוכנע שיו"ר ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, לא יעשה שום דבר בנידון. פיטורי מאמנים שלא מצליחים הם לא המצאה ישראלית. חייבים לעשות שינוי ומיד. אני יודע שיהיו כאלה שיגידו שמאז 1970 לא הגענו לשום טורניר גדול, ו-47 שנים זה המון זמן.

אבל כל הנבחרות, גם אלו שלא הגיעו לטורניר גדול, השאירו הכל על הדשא, חלקן היו טובות יותר, חלקן פחות טובות, אבל כולן נתנו הכל. הנבחרת הנוכחית גם גרועה מכל הבחינות וגם לא נותנת הכל. בדיבורים, ביקורות והשמצות, שחקני נבחרת ישראל בטופ האירופי. נראה שהמטרה הושגה, יוסי בניון עם שתי הופעות נוספות ומנור סלומון בן ה-17 הוזמן. כל הכבוד אלישע.

אתם שחקנים טובים לקבוצות, אבל לנבחרת אתם לא מתאימים (אלן שיבר)
אתם שחקנים טובים לקבוצות, אבל לנבחרת אתם לא מתאימים (אלן שיבר)
בדיבורים ובהשמצות, שחקני הנבחרת בטופ האירופי (אלן שיבר)
בדיבורים ובהשמצות, שחקני הנבחרת בטופ האירופי (אלן שיבר)
מעבר לתגובות