מכה קשה לריאל: לוקה מודריץ' ייעדר 3 חודשים

הקשר נפגע בירך במהלך משחקה של קרואטיה עם איטליה. מדריד תסתדר?

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ריאל מדריד נמצאת בעיצומו של מומנטום יוצא דופן (13 ניצחונות רצופים בכל המסגרות), אבל רגע לפני חזרתה של הליגה הספרדית מפגרת הנבחרות, אלופת אירופה המכהנת ספגה מכה רצינית - מקצועית ומוראלית. לוקה מודריץ', אחד השחקנים החשובים במערך של קרלו אנצ'לוטי, ייעדר בין שלושה לארבעה חודשים.

מודריץ', שפתח בהרכב בעשרה משחקי ליגה מתוך ה-11 שנערכו, נפצע במהלך משחקה של נבחרת קרואטיה מול איטליה במסגרת מוקדמות יורו 2016, והוחלף כבר בדקה ה-28. כעת מתברר כי הקשר המצוין (29) סובל מפגיעה רצינית בירך - כזו שתגרום לו להיעדר מהמגרשים בחודשים הקרובים.

לריאל מדריד, כידוע, יש סגל עמוק מאוד, ולמרות חשיבותו של מודריץ', סביר להניח שאנצ'לוטי ימצא את הדרך להסתדר. בהיעדרו של קשר נבחרת קרואטיה, סמי ח'דירה ואסייר יראמנדי צפויים לקבל דקות משחק רבות יותר. מודריץ', על כל פנים, צפוי לחזור לכשירות מלאה לפני שלבי ההכרעה של העונה.

הליגה הספרדית, כאמור, תחזור בשבת הקרובה לחיינו. ריאל מדריד - מוליכת הטבלה (מקדימה את ברצלונה ב-2 נקודות) - תתארח אצל אייבר הצנועה ותנסה לרשום ניצחון 14 ברציפות בכל המסגרות, כאשר כל תוצאה אחרת תהיה בגדר סנסציה ענקית.

מודריץ' אחרי הפציעה (GETTYIMAGES)
מודריץ' אחרי הפציעה (GETTYIMAGES)
אנצ'לוטי, לא באמת צריך לדאוג לו (GETTYIMAGES)
אנצ'לוטי, לא באמת צריך לדאוג לו (GETTYIMAGES)
מעבר לתגובות