קטש: "קיבלנו את כל העונה שלנו במשחק אחד"

מאמן הפועל י-ם לאחר הניצחון על גלבוע/גליל: "שוב נפלנו בדברים הקטנים. כבר אין לי מקום לשערות לבנות"

ניר קפלן
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

משחק של עונה. זה מה שקיבלנו הערב בארנה במפגש בין הפועל ירושלים לגלבוע/גליל בארנה בסיומה ניצחה האלופה 105:107 את האורחת ועלתה ל-1:2. בסיום שלישי תנסה החבורה של עודד קטש להכריע את הסדרה.

"כבר אין לי מקום לשערות לבנות", התבדח בסיום המאמן של י-ם, עודד קטש, "מה אני אגיד? שוב ניצלנו בנס. זו הייתה התגלמות של כל העונה שלנו במשחק אחד. ככה זה כשלא יודעים לגמור משחקים. ניקח מכאן רק את הניצחון. ואת האווירה המדהימה כמובן".

"בהארכה רק ניסיתי להרים את השחקנים", סיכם המאמן, "להוכיח שיש לנו אופי. אנשים קצת הורידו את הראש, זה לא פשוט כשהפרש כזה נמחק. שוב נפלנו בדברים הקטנים ונצטרך לתת על זה את הדעת".

"אני שמח שהצלחנו לעשות את זה", סיפר ריצ'רד האוול, "יש לנו ניסיון, יש לנו את השחקנים שיודעים איך לתפקד במצבים האלה. הכל היה מנטלי בסוף. היינו מאוד עייפים".

סדרה מורטת עצבים (אלן שיבר)
סדרה מורטת עצבים (אלן שיבר)

"ראינו שתי מחציות שונות לגמרי הערב", סיפר אריאל בית הלחמי, "חצי ראשון נורא ואיום שלנו, שפת גוף לא טובה, וזה היה נראה כאילו אנחנו מוותרים. בחצי השני השחקנים אספו את עצמם, נתנו קרב אדיר אבל לא שלטנו ברגשות שלנו בסוף. היה אחלה משחק".

"אתה לא יכול לתכנן דברים כמו כמה נקודות תקבל מג'ונסון או כל שחקן אחר", הוסיף מאמן גלבוע גליל, "ידענו שאנחנו צריכים עוד גארד למשחק הזה, כי הם הפעילו המון לחץ על הגארדים המובילים שלנו. ג'קובן הוא השחקן שהוביל אותנו כל העונה, הוא היה חסר בהתחלה, אבל בסוף הוא גם זה שהביא אותנו לבאר".

בראון. קרוב אבל רחוק (מנהלת הליגה)
בראון. קרוב אבל רחוק (מנהלת הליגה)