אבו פאני ומוחמד בתמונת ההרכב מול טורשאבן

שני קשרי מכבי חיפה ישובו מהרחקות. וגם: מחירי הכרטיסים

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

לאחר ההופעה הנהדרת נגד דינמו טביליסי, מכבי חיפה תחל להתכונן ליריבה מאיי פארו, טורשאבן, במסגרת הסיבוב השלישי של מוקדמות הקונפרנס ליג. בדומה לטביליסי וקייראט אלמטי, גם טורשאבן בעיצומה של הליגה המקומית ומחר מצפה לה משחק. היא מדורגת שלישית עם ההתקפה וההגנה השנייה בטיבה בליגה.

הקבוצה מאיי פארו עברה בקלות את בודוצ'נוסט פודגוריצה (0:6) ובמכבי חיפה לא מקלים בה ראש. הירוקים מאוד רוצים להיות בשלב הבתים של המפעל החדש, כשהעפלה תכניס לקופת המועדון בין 25-30 מיליון ש"ח.

ברק בכר יקבל בחזרה את מוחמד אבו פאני, שנעדר מהמשחק ביום חמישי האחרון בשל צבירת כרטיסים צהובים, ואת עלי מוחמד שנענש על ידי אופ"א בשל מעורבות בקטטה במשחק נגד קייראט. הם בתמונת ההרכב למשחק הקרוב.

לבכר יש כאב ראש חיובי בשל ההופעה הטובה של מאור לוי וחוסה רודריגס נגד טביליסי, וכן של המחליף יובל אשכנזי שכבש צמד. במועדון טרם נרגעו מההופעה של אשכנזי, וגם אתמול הוא זכה לשבחים בפלטפורמות השונות בעיקר בשל המקצוענות שלו.

בעניין אחר, המגן האוסטרלי, ראיין סטריין, שנכנס כמחליף ורשם בכורה, פרסם פוסט: "שמח מאוד לשוב לכושר ולעשות את הבכורה שלי במכבי חיפה. היה מדהים לפגוש את המשפחה הירוקה, הקהל היה קלאס. יאללה מכבי".

בתוך כך, אתמול נפתחה מכירת הכרטיסים למשחק נגד טורשאבן למנויים החל מ-40 ש"ח, ומחר בערב תפתח המכירה לקהל הרחב (החל מ-60 ש"ח).

סטריין, רשם בכורה (מאור אלקסלסי)
סטריין, רשם בכורה (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות