פיפ"א 22: רועי פלדמן יתחרה הסופ"ש בגמר ליגת האלופות

פלדמן יתחרה על תואר שחקן הכי טוב בעולם בנוסף לזכייה ב-75 אלף דולר

ניר אימבר
א א א א ( שנה גודל )

גמר ליגת האלופות של פיפ"א 22, eChampions League, יתקיים בשטוקהולם ביום שישי הקרוב, עם שמונה מהשחקנים הטובים באירופה שיתחרו על הנפת הגביע ויאבקו על חלקם בפרס כספי של 280 אלף דולר, כשהזוכה ייקח הביתה 75 אלף דולר. מתחרה אחד מתוך השמינייה הוא רועי פלדמן הישראלי מקבוצת הגיימינג הישראלית, NOM eSports, אחרי שהצליח להתברג בין שמונת השחקנים הטובים ביותר בעולם.

אל סטוקהולם טסו השחקנים והצוות המקצועי של NOM eSports. אל השחקו התלוו אנדרס טורס המאמן, נסים עיסאת שחקן במועדון שמשמש כמאמן אישי של רועי פלדמן, תומר ברטוב המנהל מקצועי ושחר מאיר, מייסד ומנכ״ל NOM eSports.

התחרות עצמה בנויה בשיטת הנוקאאוט, עם השחקנים שמחולקים לשני אזורים, אזור המנצחים ואזור המפסידים. ארבעת המקומות הראשונים ישחקו בחצי גמר פנימי משלהם באזור המנצחים. שני שחקנים יעלו לגמר הפנימי ביניהם בו המנצח יעבור ישירות לגמר הכולל.

שני השחקנים שהפסידו בחצאי הגמר יירדו לאזור המפסידים ויחכו שם לצמד המנצחים מאותו אזור. בצד המפסיד, ארבעת המקומות האחרונים בין שמונת השחקנים ישחקו בחצי גמר פנימי בדומה לאזור המנצחים. כאמור השניים שינצחו יעלו לשחק נגד צד המתחרים שהפסידו מקודם. שני השחקנים אשר הפסידו את משחקם הראשון באזור המפסידים יסיימו את דרכם בטורניר ויצאו עם פרס לא קטן של 20,000 דולר כל אחד.

רועי פלדמן, שנמצא במקום השביעי בדירוג, ישחק נגד המקום השמיני, שחקן בשם Deni_10, מתחרה גרמני אשר מייצג את FC Heidenheim, אותו שחקן שהדיח את חברו לקבוצה של פדלמן, יובל בלי, ולקח את מקומו בגמר. האם זה הזמן לנקמה?

לאלו המעוניינים לצפות, אירוע גמר ליגת האלופות בפיפ"א 22, יתחיל בשעה 14:15 שעון ישראל. השידור יועבר בשידור ישיר בפלטפרומות טוויץ' ויוטיוב. ביום שישי השידור יועבר במדור הגיימינג לנוחיותכם. בהצלחה לרועי!

מעבר לתגובות