החל מ-2023: משחק פיפ"א משנה את שמו

רעידת אדמה בעולם הגיימינג. המשחק ייקרא EA SPORTS FC, מועדוני כדורגל גדולים כבר הביעו תמיכה. כל הפרטים בפנים

תגיות: גיימינג

ניר אימבר
א א א א ( שנה גודל )

אחרי כמעט שלושה עשורים, אחת ממערכות היחסים המסחריות והשיווקות המצליחות ביותר בעולם הספורט והגיימינג הגיע לסיומה. תתחילו להתרגל למציאות החדשה - משחק EA FIFA, אותו כל ילד מכיר כבר עשרות שנים, לא יהיה קיים יותר בשמו הנוכחי.

ענקית הגיימינג EA, וארגון הכדרוגל העולמי פיפ"א (הפדרציה הבינלאומית לכדורגל), החליטו להפריד כוחות, אחרי משא ומתן שנמשך לאורך השנה שעברה, שלפי התוצאה היום, לא צלח. העסקה הנוכחית תסתיים לאחר המונדיאל השנה בקטאר בחודש דצמבר. לאור זאת, שחקני פיפ"א ברחבי העולם יצטרכו להתרגל לשם חדש: EA Sport FC.

החברה יצאה עם ההודעה על פירוק השותפות היום בצהריים שעון ישראל. בהודעה נמסר: "בשנה הבאה, EA Sports FC יהיה משחק הכדורגל הרשמי של החברה, לצד 300+ שותפי הרישיונות שלנו ברחבי הספורט, אנחנו מוכנים לקחת את חוויות הכדורגל העולמיות לגבהים חדשים, בשם כל אוהדי הכדורגל ברחבי העולם".

"כל מה שאתם אוהבים במשחקים שלנו יהיה חלק מ-EA Sports FC - אותן חוויות נהדרות, מצבי משחק, ליגות, טורנירים, מועדונים וספורטאים יהיו שם. כמו כן מצבי הפרו קלאב, מצב הקריירה וכמובן האולטימייט טים".

כמו שאפשר להבין מהודעת החברה, המשחק עצמו לא ישתנה יותר מדי אם בכלל. רוב המועדונים והכוכבים המפורסמים בעולם עדיין יהיו במשחק בשל הסכמי רישוי נפרדים עם הקבוצות והליגות שלהם, למרות שהמונדיאל עצמו ואירועים אחרים בשליטת פיפ"א לא ייכללו עוד.

 

מעבר לתגובות