יורש Sensible Soccer מגיע קונסולות ומחשבים אישיים

Sociable Soccer חוזר עם הסגנון הארקיידי המוכר מהעבר

ניר אימבר
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

רוצים משחק כדורגל שהוא לא פיפ"א או פרו?, ובכן, Sociable Soccer, משחק הכדורגל בסגנון ארקייד שפותח על ידי ג'ון האר, יוצר משחק הכדורגל הוותיק Sensible Soccer, סוף סוף מגיע למחשב ולקונסולות הסוני, מיקרוסופט ונינטנדו. ותמותג כ Sociable Soccer 22.

לאלו הבוגרים מספיק, סדרת כדורגל זו שהייתה פופולרית מאוד בתחילת שנות התשעים הצליחה לאורך עשרות השנים לשמור על קהילה שחקנים קטנה ונאמנה. הצלחת הוצאת המשחק לקונסולות ולמחשב האישי הגיעה עקב חתימת חוזה הפצה עם חברת "קיס" (Kiss).

Sociable Soccer, מזכיר מאוד את המשחק של שנות ה-90 עם שמות שחקנים מזויפים שמבוססים על הנראות והשמות האמיתיים וסגנון המשחקיות שעוצב בדומה למשחק בעבר כדי להציע המשחקיות הפשוטה והמאוד מהירה הידועה לנו, עם הטכנולוגיה והשיפורים המודרניים.

יוצר המשחק הסביר:  "ברור שמבחינה גרפית, אנו יכולים לדחוף את הדברים הלאה, ויש גם רשימה שלמה של תכנים שברצוננו להכניס למשחק, שעכשיו נוכל להפעיל אותן על המחשב האישי/קונסולה, אז זו תקופה מרגשת".
נציין כי עד כה המשחק היה זמין רק על מכשירי המובייל של אפל שכמובן עקב היותו על פלטרפורמת המובייל, לא יכל היוצר לחרוג מגבולות יכולות המכשיר.


ברור שהשנים והתכנים השתנו באופן משמעותי, אך יהיה מסקרן לראות האם היכולת לחזור לחוות את אותו הכיף שהיה לנו במשחק כדורגל זה נשארה עדיין. להצליח להחזיר רגעי נוסטלגיה במשחקי עבר, דיי קשה מאוד בימינו, אך עם מעורבותו של ג'ון האר והשיפורים שהוא מתכוון ליישם, אנו עדיין מצפים בסקרנות רבה לראות את זה בפעולה.

לפי הדיווחים תאריך ההשקה של הגרסה החדשה יהיה ב-17 לאפריל בשנה הבאה למחשב האישי לקונסולות הפלייסטיישן 4 ו-5, האקס בוקס וואן ו-Series X\S, ולנינטנדו סוויץ'.