אקטיוויז'ן מתגרה בשחקנים עם פרסומת מקניטה נגד רמאות

"אנחנו יודעים מה אתם עושים ואנחנו באים בשבילכם"

ניר אימבר
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבהבאזהרה ברורה לרמאים של Call of Duty Warzone, אקטיוויז'ן שיתפה סרטון תגובה של שחקן לאחר לחסימת החומרה במחשבו האישי, בגלל פשעיו. הסרטון מדגיש את המאמצים של מפיצת הענק, אקטיוויז'ן , להילחם בצ'יטינג  ב-  Warzone, ובשאר משחקי קול אוף דיוטי. המשתמש בשם Rushman460, הסביר בסרטון כי כל חשבונותיו נחסמו עקב רמאות.

בסרטון עצמו אפשר לראות שחקן Warzone, המספר כמה הוא שמח שאקטיוויז'ן סוף סוף פועלת נגד צי'טרים, עם תקווה שסטרימרים ויוטיוברים אחרים יחזרו אל המשחק. מוקדם יותר השנה, מספר לא קטן של שחקני Warzone מפורסמים, נאצלו להפסיק לשחק בגלל בעיות צ'יטינג מתמשכות שככל הנראה לא תוקנו על ידי אקטיוויז'ן לאורך השנים האחרונות.

מהחברה נמסר, "רמאות תמיד הולכת נגד החוקים והרוח של קול אוף דיוטי, חסמנו היום עוד 100,000 צ'יטרים, וזה כמות גדולה מאוד של צ'יטרים כועסים". אקטיוויז'ן חסמה למעלה מ-600,000 רמאים ב-Warzone מאז משחק היריות מגוף ראשון הושק במרץ 2020.

מדובר בתופעה שקשה מאוד להילחם בה, מכיוון ולצ'יטרים הרבה יותר קל לפתוח חשבונות נוספים במשחקים חינמיים (דוגמת Warzone), מכיוון ולאחר שהורחקו משרתי המשחק, דבר אינם מונע מהם לפתוח פרופיל משתמש נוסף ולהמשיך לרמות.  זה מציב את החברות הגדולות בבעיה רצינית ומתמשכת שדורשת יחס וטיפול באופן מלא - ונראה שאקטיוויז'ן הבינו את חומרת המצב עם מערכת האנטי צ'יטינג החדשה שככל הנראה מכוונת לחומרת המחשב מאשר התוכנה עצמה.