שבועיים לפני השקה, טריילר חדש ל-NBA 2K22

2K מציעה את חוויית הכדורסל המלוטשת ביותר עד היום

תגיות: nba 2kNBA 2K22גיימינג

ניר אימבר
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

טריילר המשחקיות של הכותר החדש בסדרת הכדורסל, NBA 2K22 , נחשפה מוקדם, עקב הדלפה שגרמה ל- 2K לפרסם טריילר רשמי לפני התכנון המקורי.

משחק הכדורסל הפופולרי נמצא רק עוד כשבועיים משחרור ועם סרטון זה, מעריצי המשחק יכולים כעת לראות מה יהיו המהלכים החדשים, החגיגות והאנימציות האחרות במשחק. בנוסף, הטריילר מספק מבט ראשון על מספר שחקנים במדי הקבוצה החדשה שלהם לאחר מהלכים שנעשו במהלך העונה.

אז מה השתנה משנה שעברה?, ובכן אלו עם עיניים טובות יצליחו לזהות מספר שינויים בין שני משחקי ה-NBA, אך הערב 2K אמורה לשחרר מידע רחב לגבי השינויים במשחקיות השנה.

מבחינת הסרטון עצמו 2K מציגה לנו השנה את מספר שחקנים מסוללת כוכבי ה-NBA אשר יככבו במשחק זה, עם שמות כמו לוקה דונצ'יץ', ראסל ווסטברוק עם מדי הלייקרס ועוד. בנוסף הסרטון מספק קצת הצצה לתנועות השחקנים, קרוסאוברים מסחררים, דאנקים, בלוקים, קהל המגיב להתרחשויות וגם התוספת החדשה השנה, בנוסף השנה שחקניות WNBA.

זה נראה כי ההדלפה עצמה קצת שיבשה את תוכניות 2K קצת יותר מדי. חשיפת הטריילר אתמול אך ההמתנה עם פרטי המשחק החדשים היא קצת משונה. הערב בשעה 18:00 שעון ישראל תחת השם "Courtside Report", סביר שנדע הרבה יותר על כל השדרוגים והשינויים במשחק סימולציית הכדורסל הפופולרי.

NBA 2K22 עומד לצאת ב-10 בספטמבר לדור הקונסולות החדש - הפלייסטיישן 5, האקס בוקס Series X\S, לדור הקונסולות הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן.