סוף סוף: Hades זמין על קונסולות סוני ומיקרוסופט

משחק השנה של שנת 2020 יהיה נגיש גם לדור הקודם

ניר אימבר
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבהכמעט כשנה אחרי שחרורו למחשב האישי ולנינטנדו סוויץ', Hades, משחק ה-roguelite\תפקידים של אולפן הפיתוח, Supergiant Games, סוף סוף הגיע לשני הדורות האחרונים של קונסולות סוני ומיקרוסופט.
Hades שזכה על ידי רוב אתרי חדשות הגיימינג, למשחק השנה של שנת 2020, הוא משחק שמתרחש ביקום של המתולוגיה היוונית, אנו משחקים בתור בנו של האל היווני האדס – אל המתים ושליט השאול, בשם זגריאוס.

המשחק יהיה כאמור יהיה זמין על קונסולות הדור הקודם הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס X וכמובן הדור הנוכחי הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series S|X. המשחק ירוץ בקצב של כ-60 פריימים לשניה ברזולוצית 1080p על כלל הקונסולות בזמן שהדור החדש יקבל גם תמיכה לרזולוצית 4K. לרוע המזל, שחקני המחשב או הסוויץ' שרכשו את המשחק בעבר לא יוכלו להעביר את השמירה שלהם לקונסולות.

שחקני הפלייסטיישן יקבלו תמיכה לשלטי ה-PS5 עם המשחק כדי לשפר את חווית הגיימינג עם רטט ותאורה משופרים של השלט. לבסוף, המשחק יעלה 25$ על שלל המערכות והפלטפורמות השונות, הגרסה הפיזית (עם דיסק) תעלה במעט יותר, 30$, אך תכלול את פסקול המשחק ובנוסף ספרון בעל 32 עמודים עם אומנות ותמונות מפיתוח הכותר.


 

מעבר לתגובות