הבטא ל-Riders Republic תצא בשבוע הבא

ההרשמה פתוחה עכשיו לדור הקונסולות הנוכחי ול-PC

ניר אימבר
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבהלפני כחודש מפיצת הענק מצרפת, יוביסופט הכריזה על דחיית שחרור שני משחקים, Rainbow Six Extraction, משחק היריות  מגוף ראשון החדש בעולם משחקי טום קלאנסי ו-Riders Republic משחקי תחרויות האקסטרים החדש והמסקרן שעוד היה אמור לצאת ב-2 לספטמבר. המשחק נדחה ל-28 באוקטובר, למרות זאת עכשיו יוביסופט מודיעים כי גרסת הבטא למשחק החדש תהיה זמינה לניסיון בין ה-23-25 לאוגוסט.

 Riders Republic המוגדר כיורש הרוחני של המשחק הקודם מבית יוביסופט, Steep שיצא בשנת 2016 לביקורות יחסית פושרות. למרות זאת הכותר החדש מנסה להבדיל את עצמו מהקודם עם מספר דרכים, בזמן ש-Steep היה סימולציית אקסטרים הבנויה סביב ספורט חורפי, ריידרז רפאבליק מציע מגוון הרבה יותר רחב של פעילויות לנסות.

מרכיבה על אופניים לסנובורדינג וגם לחליפות צניחה עם רקטות. בנוסף יוביסופט קוראת למשחק הזה משחקי ספורט מרובי משתתפים מסיבים עקב היכולת של יותר מ-50 שחקנים להתחרות אחד נגד השני או ביחד במגוון מרוצים שונים.

ריידרז רפאבליק יציע כ-4 מצבי משחק שונים, הראשון בשם Mass Races הוא המצב הבסיסי בו 50 שחקנים יוכלו בגדול להתחרות בכל ספורט אקסטרים שקיים או שיוביסופט חשבו על להכניס. המצב השני הקרוי Trick Battle, הוא משחק קבוצתי המפגיש בין קבוצות של שישה שחקנים והמטרה היא לעשות כמה שיותר טריקים על אזורים שונים במפה כדי להרוויח יותר נקודות.
שני המצבים האחרונים הם Free For all, המוכר ומצב ה-Versus השם חבר מול חבר בתחרות פרטית.

גרסת הבטא הסגורה תהיה זמינה על קונסולות הדור הקודם, הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס X, כמו כן גם לדור הנוכחי, הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series S|X. בנוסף המשחק יהיה זמין לניסיון על המחשב האישי ופלטפורמת הסטדיה. לאלו המעוניינים להירשם לגרסת הבטא נא ללחוץ >>>> כאן
Riders Republic כאמור ישוחרר ב-28 לאוקטובר השנה למכשירים הנ"ל, נציין כי למחשב האישי, המשחק ייצא תחת פלטפורמת יוביסופט Connect ו- Epic Store.

מעבר לתגובות